ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Cement slúži ako spojivo na výrobu betónu, omietok a mált. Toto práškové hydraulické spojivo po zmiešaní s vodou spája iné materiály do tuhého celku a tvrdne na vzduchu i pod vodou. Stavebniny Woodcote vám ponúkajú spojovacie zmesy od overených výrobcov stavebných materiálov. 

U nás nájdete produkty:

Extherm

Skutočne efektívne riešenie pre zatepľovacie systémy prináša vonkajší kontaktný zatepľovací systém EXTHERM. Ten pozostáva z fasádnych izolačných dosiek, lepiacej a armovacej vrstvy, kotevných prvkov a tenkovrstvových prefarbených omietok. Vďaka širokému výberu ponúkaných farebných odtieňov a povrchových úprav si vyberú aj tí najnáročnejší. Vďaka výrobkom EXTHERM ušetríte, predĺžite životnosť objektu a dosiahnete lepšiu tepelnú pohodu.

Cemmac

CEMMAC a.s. Horné Srnie je uznávanou spoločnosťou medzi obchodnými partnermi v tuzemsku a zahraničí. Spoločnosť patrí medzi stredne veľké podnikateľské subjekty v odbore výroby stavebných hmôt. Hlavnými podnikateľskými aktivitami sú výroba cementu, výroba iných minerálnych výrobkov nekovových (mleté vápence) a výroba malty.

Spoločnosť Holcim a.s. zmenila svoje obchodné meno na CRH a.s. V ponuke firmy nájdete široký sortiment kvalitných a certifikovaných betónov s najväčšou sieťou betonární po celom Slovensku. Cement, kamenivo, betón, špeciálne produkty a služby spoločnosti uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.