Ak máte záujem o kariéru v spoločnosti WOODCOTE, pošlite nám on-line prihlášku. Je to nevyhnutný krok k rozvoju potenciálu a vašej skvelej budúcnosti v našej spoločnosti. Nebudete ľutovať!

Ako začať? 

Prvý krok - Dajte nám o sebe vedieť

Prezrite si našu aktuálnu ponuku voľných pracovných pozícii na našej stránke v sekcii Kariera alebo portáli Profesia.sk.
V prípade, že Vás niektorá z našich ponúk zaujme, dajte nám o sebe vedieť. Zašlite nám váš životopis prostredníctvom uvedených stránok. Rovnako môžete uviesť, prečo Vás naša ponuka zaujala. 

Druhý krok - Online / osobný pohovor

Pokiaľ budú vaše znalosti a skúsenosti zapadať do konceptu našich potrieb a predstáv, bude Vás kontaktovať náš HR manažér a dohodne si s vami online pohovor. Môžete ho absolvovať z pohodlia Vášho domova. 

 

Tretí krok - Osobný pohovor vo WOODCOTE

Navštívte nás na centrále alebo niektorej z našich pobočiek a presvedčte sa, či si dokážete predstaviť prácu u nás. Porozprávajte sa s manažérmi a ďalšími spolupracovníkmi, prehliadnite si vybrané miesto a zistite, čo je pre vás v centrále/na pobočke WOODCOTE jedinečné.

 

Štvrtý krok - Štart Vašej kariéry vo WOODCOTE

Po podpísaní pracovnej zmluvy môžete odštartovať kariéru v našej spoločnosti. Vaša nadriadená/ nadriadený vám v rámci zaškolenia určite odovzdá veľa cenných znalostí a skúseností. Spoznáte našu firemnú kultúru, oboznámite sa s firemnou politikou a vaše ďalšie smerovanie či kariérny rast závisí už len od vás.


Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť. Tešíme sa na vás !