WOODCOTE sa riadi výrokom: „Ak budú naši pracovníci šťastní, urobia šťastnými aj našich zákazníkov.“ Vďaka tomu je WOODCOTE ideálnou spoločnosťou pre prácu, pretože to poukazuje na náš prístup k podnikaniu: zameranie sa na našich ľudí a vzťahy so zákazníkmi. WOODCOTE poskytuje kariérne príležitosti pre čerstvých absolventov škôl, absolventov odborných škôl, ako aj skúsených profesionálov. Preskúmajte možnosť budúcnosti v našej spoločnosti a zistíte, ako by vám mohla pomôcť kariéra v našej spoločnosti.

"Patríme k najlepším zamestnávateľom v strednej Európe."

Viac ako 600 vynikajúcich zamestnancov v dvoch krajinách, ktoré sú základom nášho úspechu a vďaka ktorým je naša spoločnosť skutočne výnimočná. Ak sa uchádzate o prácu v spoločnosti WOODCOTE, máte príležitosť pridať sa k firme, ktorá je uznávaná pre hodnotu kladenú na našich pracovníkov na všetkých úrovniach jej organizácie.

Benefity

Zistite, ako môžu pracovníci spoločnosti WOODCOTE využívať konkurencieschopné benefity či sociálny program, ktorý prispieva k ich celkovej pohode a spokojnosti.

Kariérna cesta

Preskúmajte rôzne kariérne cesty v našej spoločnosti a zistite, ako vám môže spoločnosť WOODCOTE otvoriť dvere k úspechu.

Kariéra v centrále alebo pobočke

Dajte nám vedieť, či hľadáte pozíciu v našej centrále v Bratislave, alebo v ktorejkoľvek z našich pobočiek (pozri mapu). Ak si predstavujete kariérnu príležitosť v inovatívnej spoločnosti postavenej na kultúre podpory, alebo chcete preskúmať všetky otvorené kariérne príležitosti v spoločnosti WOODCOTE, zaregistrujte sa ešte dnes na našom HR oddelení. Vaša registrácia zabezpečuje, že informácie o vás sú kedykoľvek pripravené na kontrolu, a nie sú uložené v spise. V prípade voľnej pozície sa s vami spoja naši kolegovia z personálneho oddelenia a pozvú vhodných kandidátov do výberového konania. Ak vo vašej oblasti momentálne nie sú k dispozícii žiadne voľné pozície, ozveme sa vám, keď sa vyskytnú. Nezabudnite nám preto udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov v rámci GDPR.

"Priemerná doba pôsobenia zamestanca v spoločnosti WOODCOTE je 10 rokov."

Naša proaktívna firemná kultúra poskytuje všetkým spolupracovníkom príležitosti na podporu nášho dobročinného firemného programu WOODCOTE Cares. Sme hrdými sponzormi ľadového hokeja a ragby, rôznych vzdelávacích programov, iniciatív v oblasti rozvoja pracovnej sily a sociálnych programov. Staráme sa o zdravie, dobré životné podmienky a rozvoj našich spolupracovníkov a ich rodín.

 

Formujte svoju budúcnosť u nás

  • Absolventi a študenti stredných a vysokých škôl hľadajúci zmysluplnú kariéru

Čerství a onedlho budúci absolventi vysokých škôl môžu naštartovať svoju budúcnosť a využiť atraktívne kariérne príležitosti, ktoré vám spoločnosť WOODCOTE ponúka. Objavte rôzne možnosti budovania kariéry v rámci spoločnosti WOODCOTE podľa toho, čo vás zaujíma a uvidíte, ako sa môžete dopracovať k zmysluplnej kariére v oblasti, ktorá vám najviac vyhovuje.

WOODCOTE COLLEGE - Trainee Program vám ponúka príležitosť získať vedomosti a odborné znalosti, ktoré slúžia ako základ kariéry v mnohých oblastiach našej spoločnosti.  Ste pripravení začať, ale nie ste si istí, čo presne môžete očakávať? 

  • Príležitosti pre skúsených profesionálov

V spoločnosti WOODCOTE sú zamestnanci pilierom našej spoločnosti. Ak ste skúsený profesionál a usilujete sa o dokonalosť, prečítajte si o tom, prečo by pre vás mohla byť kariéra u nás tou pravou. Túto vysokú úroveň úspechu sme dosiahli prostredníctvom našich kvalifikovaných a oddaných kolegov. WOODCOTE prijíma len tých najlepších a najschopnejších ľudí, pretože práve to si naši zákazníci zaslúžia.

Pri hľadaní potenciálnych spolupracovníkov hľadáme jednotlivcov s nadšením a vysokou úrovňou profesionality, ktorí obsadzujú pozície na všetkých úrovniach spoločnosti.

WOODCOTE od kolegov očakáva odhodlanie a ochotu. Sme tiež presvedčení, že tvrdú prácu treba oceniť a odmeniť. Preto ponúkame konkurencieschopné platové ohodnotenie a rôzne benefity. Zamestnanci spoločnosti WOODCOTE napredujú v kariére na základe zásluh, takže možnosti profesionálneho rozvoja v spoločnosti sú veľké. Preskúmajte rôzne oblasti a pozície, v ktorých môžete napredovať.

Ak si myslíte, že na to máte, uchádzajte sa o prácu už teraz. Akonáhle zašlete svoj životopis, budete o krok bližšie k tomu, aby ste sa pridali k spoločnosti WOODCOTE a posunuli svoju kariéru na vyššiu úroveň.