1.8.2022 prišlo k zmene právnej formy zo spoločnosti s ručením obmedzeným na akciovú spoločnosť, čím došlo k zmene obchodného mena z WOODCOTE GROUP s.r.o. na WOODCOTE GROUP a.s.

Od 1.8. 2021, dochádza k zlúčeniu spoločnosti KVIP s.r.o. so spoločnosťou BEKWOODCOTE s.r.o. Značka KVIP zaniká len ako názov – všetci zamestnanci, zákazky i ďalšie obchodné aktivity a pohľadávky zostávajú, iba prechádzajú pod spoločnosť BEKWOODCOTE. Všetko prebehne absolútne plynule a bez akéhokoľvek narušenia chodu a fungovania spoločnosti.

Zároveň dochádza v rovnakom dátume, t. j. 1.8. 2021, ku zmene obchodného mena BEKWOODCOTE s.r.o. na Woodcote Group s.r.o. a začínajú platiť nasledujúce fakturačné údaje:

1. 8. 2015 došlo k spojeniu aktivít dvoch silných spoločností pôsobiacich v oblasti obchodu so stavebným materiálom. Spoločnosti, ktoré na slovenskom stavebnom trhu podnikali viac ako 21 rokov – BEK Baustoffe Slovakia, s. r. o., a WOODCOTE Slovakia, s. r. o., dnes pôsobia pod spoločným názvom BEKWOODCOTE, s. r. o.

Nová, silnejšia spoločnost prináša svojim zákazníkom nielen zlepšenie servisu a rozšírenie služieb, ale aj výrazné obohatenie sortimentu ponúkaného stavebného materiálu a rozšírenie počtu predajných miest po celom Slovensku.

Nájdite si najbližšiu pobočku podľa špecializácie:

  • BEK Profi centrum – sieť pre profesionálov v oblasti suchej vnútornej výstavby, zatepľovania a drevostavieb

  • WOODCOTE Stavebniny – stavebniny so širokým sortimentom stavebných materiálov

  • WOODCOTE Dvere a podlahy – dvere a podlahy určujú charakter interiéru. Pre lepšiu predstavu navštívte vzorkové predajne

  • WOODCOTE Kúpeľňové štúdiá – špecializované predajne obkladov, dlažieb a sanity

  • KVIP – inštalačné materiály a technológie pre rozvody vody, kúrenia a plynu

Alebo nakupujte priamo online:

Baustore.sk - eshop s ponukou kúpeľňového a WC vybavenia, vodovodných batérií, sanitárnej keramiky i inštalatérskeho programu

 

Veríme v spoluprácu a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na odborníkov všetkých jednotlivých kategórií stavebných materiálov, ktoré sú potrebné pre malé i rozsiahle stavebné projekty. Pre našich zákazníkov hráme za značky BEK, WOODCOTE, Dvere,Podlahy, Kúpeľne, KVIP a Baustore ako jeden tím.