1. 8. 2015 došlo k spojeniu aktivít dvoch silných spoločností pôsobiacich v oblasti obchodu so stavebným materiálom. Spoločnosti, ktoré na slovenskom stavebnom trhu podnikali viac ako 21 rokov – BEK Baustoffe Slovakia, s. r. o., WOODCOTE Slovakia, s. r. o., dnes pôsobia pod spoločným názvom BEKWOODCOTE, s. r. o.

Nová, silnejšia spoločnost prináša svojim zákazníkom nielen zlepšenie servisu a rozšírenie služieb, ale aj výrazné obohatenie sortimentu ponúkaného stavebného materiálu a rozšírenie počtu predajných miest po celom Slovensku.

Nájdite si najbližšiu pobočku podľa špecializácie:

  • BEK Profi centrum – sieť pre profesionálov v oblasti suchej vnútornej výstavby, zatepľovania a drevostavieb

  • WOODCOTE Stavebniny – stavebniny so širokým sortimentom stavebných materiálov

  • WOODCOTE Dvere a podlahy – dvere a podlahy určujú charakter interiéru. Pre lepšiu predstavu navštívte vzorkové predajne

  • WOODCOTE Kúpeľňové štúdiá – špecializované predajne obkladov, dlažieb a sanity

  • KVIP – inštalačné materiály a technológie pre rozvody vody, kúrenia a plynu

Alebo nakupujte priamo online:

Baustore.sk - eshop s ponukou kúpeľňového a WC vybavenia, vodovodných batérií, sanitárnej keramiky i inštalatérskeho programu

 

Veríme v spoluprácu a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na odborníkov všetkých jednotlivých kategórií stavebných materiálov, ktoré sú potrebné pre malé i rozsiahle stavebné projekty. Pre našich zákazníkov hráme za značky BEK, WOODCOTE, Dvere a podlahy, KVIP, KVIP Kúpeľňové štúdiá, Baushop a Baustore ako jeden tím.