Vyplňte krátky dotazník a prihláste sa k odberu noviniek zo stavebníctva.

Podrobnejšie informácie o spracovaní osobných údajov a ďalšie často kladené otázky si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze.

Nechcete, aby sa váš newsletter dostal do spamu - prečítajte si pokyny ako to urobiť.

 

 

SÚHLAS SPRACOVANIE OS. ÚDAJOV PRE ZASIELANIE NEWSLETTERA

spoločnosťou WOODCOTE GROUP s.r.o.

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov podľa nižšie uvedených pravidiel pre účely zasielanie newslettra podľa mojich preferencií a záujmov. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Spoločnými prevádzkovateľmi osobných údajov sú spoločnosti  WOODCOTE GROUP s.r.o., Vajnorská 135 831 04 Bratislava, IČO: 31364951 a WOODCOTE FRANCHISE PARTNER, s.r.o., Vajnorská 135, 831 04 Bratislava, IČO: 31404367.

Účelom spracúvania osobných údajov je zasielanie informačného newslettra s ponukami personalizovanými podľa uvedených preferencií a lokality. Doba pracúvania údajov sú 3 roky. Súhlas je udelený označením (zakliknutím) poľa pri texte s informáciou o udelení súhlasu. Súhlas možno kedykoľvek odvolať písomne na adresu niektorého z prevádzkovateľov alebo cez online formulár na Výkon práv dotknutých osôb, ktorý nájdete na www.woodcote.sk/formular-gdpr. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.

Príjemcami, ktorí v mene prevádzkovateľa spracúvajú osobné údaje sú spoločnosti poskytujúce online marketingové služby napr. Google, Facebook, Mailchimp, agentúra pre vernostný program SVET VÝHOD - AMDEN SK s.r.o., hostingová spoločnosť Altron s.r.o.

 Ako dotknuté osoby máte právo na prístup k informáciám, právo opravu, právo na výmaz, právo na obmedzenie spracúvania. Máte právo podať sťažnosť dozornému orgánu, ktorým je Úrad na ochranu osobných údajov SR. Ďalšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na adrese www.woodcote.sk/gdpr