Dvere a Podlahy

Sme významným dodávateľom dverí a podláh na slovenskom a českom trhu. V našom portfóliu sú kvalitné produkty od lokálnych i európskych dodávateľov. Ponúkame široký výber, štýlový dizajn, skvelé skúsenosti, profesionálny servis a know-how. 

DVERE

Ponúkame široký sortiment dverí vhodných do bytov, izieb, kuchýň a kancelárií, od lakovaných cez rámové až po ploché a dyhované, ale aj špeciálne a technické dvere. Vyberte si zo širokej ponuky farieb, štýlov a odolných materiálov od popredných výrobcov interiérových dverí na trhu. V našom sortimente nájdete zastúpených výrobcov dverí: PORTA, Sepos, Eclisse, Pol-Skone, Hörmann ... Samozrejmosťou je aj široký výber kľučiek. 

PODLAHY

Ponúkame široký výber materiálov – od klasických drevených podláh cez moderné vinylové a laminátové varianty až po ekologické korkové podlahy. Vyberáme produkty s dôrazom na odolnosť, estetickú dokonalosť a dlhodobú udržateľnosť.

 

Navštívte nás a nájdite riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vášmu štýlu a potrebám. Naše odborné poradenstvo a široká ponuka vám pomôžu vybrať dvere a podlahu, ktoré premenia váš domov alebo pracovisko na miesto plné krásy a komfortu.

 

Články a katalógy