O Trainee programe

Komplexný vzdelávací program spoločnosti WOODCOTE, označovaný tiež “WOODCOTE COLLEGE - Trainee Program”, vám môže poskytnúť nástroje a zručnosti, ktoré potrebujete na dosiahnutie úspechu v našej spoločnosti. V rámci WOODCOTE Trainee Programu budete mať možnosť od základov získať praktické skúsenosti a budete mať príležitosť preskúmať jednotlivé aspekty našej spoločnosti, ktoré by vyhovovali vašim osobným schopnostiam a záujmom. WOODCOTE si cení svoje investície do každého spolupracovníka, preto ponúkame našim zamestnancom pestrý školiaci program. V rámci zaškolenia budete mať možnosť spoznať našu firemnú kultúru, hodnoty, ciele či našich šikovných kolegov. HR manažér s vami prediskutuje možnosti rozvoja a kariérneho rastu. Následne si vyberiete oblasť pôsobenia, ktorá vám bude najviac vyhovovať a  odbor, v ktorom budete môcť naplno využiť svoj potenciál. Naši skúsení kolegovia - mentori vám radi odovzdajú svoje skúsenosti, cenné poznatky a prevedú vás celým spektrom činností v rámci nášho pôsobenia. Váš ďalší kariérny posun už potom závisí len od vás.

Neváhajte a pridajte sa k TOP zamestnávateľovi v oblasti stavebníctva ešte dnes. Zoznámte sa s našim WOODCOTE Trainee Programom a zistite, ako môže prispieť k vašej úspešnej kariére. Už teraz sa na vás tešíme.

WOODCOTE Trainee Program - priebeh pohovoru s uchádzačom:

 

Ako začať ?

 

Prvý krok:

Dajte nám o sebe vedieť. Podeľte sa s nami o svoju vášeň, svoju víziu, čo vás zaujíma, v akej oblasti máte záujem u nás pracovať, čo očakávate a čo by ste chceli dosiahnuť. Nezabudnite spomenúť, svoje skúsenosti, ak už nejaké máte, či získanú kvalifikáciu. 

 

Pošlite e-mail na adresu: personalne@woodcote.sk a uveďte nasledovné informácie:

  1. Predstavte sa a napíšte nám niečo v krátkosti o sebe.
  2. Uveďte Vami preferované miesto/ pobočku, na ktorej by ste chceli pracovať.
  3. Uveďte oblasť pôsobenia/ pozíciu, o ktorú máte záujem
  4. Povedzte nám viac o svojej doterajšej kvalifikácii/ vzdelaní.
  5. Na záver nezabudnite na Vaše kontaktné údaje! (Meno, priezvisko, tel. číslo, e-mail), prípadne pripojte životopis, či link na sociálnu sieť Linkedin.

 

Druhý krok:

Online pohovor s HR manažérom. Naše HR oddelenie Vás bude následne kontaktovať a dohodne si s vami online pohovor. Môžete ho absolvovať z  notebooku alebo mobilného zariadenia z pohodlia domova. Žiaden strach, ide len o krátky pohovor, aby sme zistili o akú prácu máte záujem a čo Vám vieme ponúknuť.

 

Tretí krok:

Pohovor v centrále/na pobočke. Navštívte nás a presvedčte sa, či si dokážete predstaviť prácu u nás. Porozprávajte sa s manažérmi a ďalšími spolupracovníkmi, prehliadnite si vybrané miesto a zistite, čo je pre vás v centrále /na pobočke WOODCOTE jedinečné.

 

Štvrtý krok:

Štart vašej kariéry vo WOODCOTE. Po podpísaní pracovnej zmluvy/ Dohody na dobu určitú, môžete odštartovať kariéru v našej spoločnosti. Bude sa vám venovať skúsený mentor, ktorý vám odovzdá veľa cenných znalostí a skúseností. Spoznáte našu firemnú kultúru, oboznámite sa s firemnou politikou a vaše ďalšie smerovanie či kariérny rast závisí už len od vás.

 

Prihláste sa do Trainee programu ešte dnes. Tešíme sa na vás !

 

 

 

Možnosti Trainee programov

Vyberte si jednu z možností Trainee programov, alebo si s nami prezrite všetky a potom sa rozhodnite, ktorý sa vám najviac páči:

"Patríme k najlepším zamestnávateľom v strednej Európe."

Máme viac ako 600 vynikajúcich zamestnancov v dvoch krajinách, ktoré sú základom nášho úspechu a vďaka ktorým je naša spoločnosť skutočne výnimočná. Ak sa uchádzate o prácu v spoločnosti WOODCOTE, máte príležitosť pridať sa k firme, ktorá je uznávaná pre hodnotu kladenú na našich pracovníkov na všetkých úrovniach organizácie.