Sme jednotkou na trhu so suchou výstavbou

WOODCOTE GROUP a.s. je sieť stavebných, profi a inštalatérskych centier, ako aj interiérových štúdií. Naše služby poskytujeme profesionálom, stavebným firmám aj koncovým zákazníkom. Sme jednotkou na trhu so suchou výstavbou a náš sortiment neustále rozširujeme tak, aby sme zákazníka obslúžili od základov až po strechu.

V sieti predajní WOODCOTE pre Vás zabezpečíme všetko potrebné, od inžinierskych sietí, cez stavebné materiály, dvere, podlahy, kúpeľne až po fotovoltické elektrárne. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1994. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, pohotovom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity i sortiment neustále rozširujeme.

Našim cieľom je spokojný zákazník, preto u nás vždy nájdete odborné poradenstvo a širokú ponuku kvalitného materiálu.

 • 27+ rokov na trhu
 • 40+ pobočiek
 • 6 divízií a 3 privátne značky (EXTHERM, BEK a TECHNOLINE)

Veríme, že z tímovej spolupráce ťažia všetci, a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na špecialistov v danom obore. Vyberáme a za férové ceny predávame prvotriedne stavebné materiály s dlhou životnosťou, ktoré uľahčujú prácu a šetria náklady i prírodu.

 • 200 000+ produktov
 • 300+ značiek
 • 350+ tímových kolegov

 

Ideme s digitálnou dobou a stále sa posúvame vpred v snahe vždy vyhovieť meniacim sa potrebám našich klientov i trhu.

Prevádzkujeme klasické predajne i vlastný e-shop a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. Vždy dbáme na zdravie a bezpečnosť našich tímových kolegov i zákazníkov.

V roku 2022 sme sa stali druhým NAJatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti stavebníctva. Transparentnosť a podniková kultúra na úrovni sú pre nás rovnako dôležité ako profesionalita služieb.

 

O nás

Spoločnosť Woodcote je najväčší tuzemský distribútor materiálov pre suchú výstavbu. Naša odbornosť zasahuje aj do rady ďalších odvetví stavebníctva, vrátane klasických stavebných materiálov a postupov, dreva, izolácií, ľahkej prefabrikácie, fasád, kanalizácie, inštalatérskych a kúrenárskych remesiel, dverí, podlahovín, vybavenia kúpeľní, fotovoltiky, vodných stavieb a priemyselných inštalácií.

Naša história

Na Slovensku pôsobíme od roku 1994. Vyrástli sme z malého podniku umiesteného v jednom sklade až do veľkej firmy patriacej medzi tri najväčšie spoločnosti vo svojom obore, spolu so 40+ prevádzkami po celom Slovensku, 350 pracovníkmi a ročným obratom 200 miliónov Eur.

Kariérny rast

Pevne veríme, že úspech v našom odvetví závisí od vysoko kvalifikovaných pracovníkov a ich nasadenia. Investujeme čas i energiu do náboru a zaškolenia tých najlepších ľudí, ktorí tvoria náš tím.

Spoločnosti WOODCOTE nie sú veci ľahostajné 

Podpora rodín, komunitných organizácií  i športových a vzdelávacích aktivít idú ruka v ruke s našou filozofiou – snažiť sa neustále zlepšovať život každého z nás.

Vo WOODCOTE GROUP veríme, že v partnerstve je sila, a preto chceme byť partnerom aj pre Váš projekt.

Nájdite si najbližšiu pobočku podľa špecializácie:

 • WOODCOTE Stavebné Centrum - so základným stavebným materiálom
 • WOODCOTE Profi Centrum - špecializované predajne so suchou výstavbou (sadrokartónové, sadrovláknité alebo cementové dosky a všetko ostatné pre montáž priečok, podhľadov, predsadených stien alebo plávajúcich podláh)
 • WOODCOTE Inštalatérske Centrum - inštalačný materiál a technológie pre rozvody vody, kúrenia a plynu
 • WOODCOTE Interiérové Štúdio - dvere, podlahy, kúpeľne (Široký výber interiérových, exteriérových a technických dverí, kompletný sortiment laminátových, drevených a vinylových podláh. V sieti predajní nájdete všetko aj pre svoju vysnívanú kúpeľňu)
 • WOODCOTE Energy - komplexný sortiment fotovoltickej elektrárne, technické poradenstvo a kompletné legislatívne riešenie fotovoltickej elektrárne
 • Požičovňa strojov a náradia - ručné a elektrické náradie, stavebné stroje, meracie prístroje, rezanie, vŕtanie, brúsenie, hutniaca i manipulačná technika

 

Alebo nakupujte online:

 • Baustore.sk - prvý e-shop so stavebným materiálom na Slovensku. Nakupujte stavebniny alebo sanitu jedným kliknutím. 
 • Baustore.cz - e-shop so značkovým vybavením kúpeľní za priaznivé ceny v Čechách.

 

Vernostný program SVET VÝHOD 

V našom svete výhod si vyberie svoju odmenu každý! Pri každom nákupe Vami vybraného tovaru, ktorý je zaradený do vernostného programu, v ktorejkoľvek zo sieti predajní WOODCOTE Profi Centrum, WOODCOTE Stavebné centrum, WOODCOTE Inštalatérske Centrum, Vám na Vašom osobnom účte pribudnú body. Za tie si potom môžete v katalógu odmien vybrať atraktívny tovar ako darček.

 • Pre našich B2B zákazníkov (obchodní partneri a živnostníci na IČO) - SvetVyhod.sk