Sme jednotkou na trhu so suchou výstavbou

Na Slovensku pôsobíme už od roku 1996. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, pohotovom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity i sortiment neustále rozširujeme.

  • 27+ rokov na trhu
  • 40+ pobočiek
  • 6 divízií a 2 privátne značky

Veríme, že z tímovej spolupráce ťažia všetci, a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na špecialistov v danom obore. Vyberáme a za férové ceny predávame prvotriedne stavebné materiály s dlhou životnosťou, ktoré uľahčujú prácu a šetria náklady i prírodu.

  • 200 000+ produktov
  • 300+ značiek
  • 350+ tímových kolegov

 

Ideme s digitálnou dobou a stále sa posúvame vpred v snahe vždy vyhovieť meniacim sa potrebám našich klientov i trhu.

Prevádzkujeme klasické predajne i vlastný e-shop a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. Vždy dbáme na zdravie a bezpečnosť našich tímových kolegov i zákazníkov.

Od januára 2022 sme druhým NAJatraktívnejším zamestnávateľom v oblasti stavebníctva. Transparentnosť a podniková kultúra na úrovni sú pre nás rovnako dôležité ako profesionalita služieb.

 

O nás

Spoločnosť Woodcote je najväčší tuzemský distribútor materiálov pre suchú výstavbu. Naša odbornosť zasahuje aj do rady ďalších odvetví stavebníctva, vrátane klasických stavebných materiálov a postupov, dreva, izolácií, ľahkej prefabrikácie, fasád, kanalizácie, inštalatérskych a kúrenárskych remesiel, dverí, podlahovín, vybavenia kúpeľní, solárnych systémov a udržateľnej energie, vodných stavieb a priemyselných inštalácií.

Naša história

Od roku 1996 sme vyrástli z malého podniku umiesteného v jednom sklade až do veľkej firmy patriacej medzi tri najväčšie spoločnosti vo svojom obore, spolu so 40+ prevádzkami po celom Slovensku, 350 pracovníkmi a ročným obratom 200 miliónov Eur.

Kariérny rast

Pevne veríme, že úspech v našom odvetví závisí na vysoko kvalifikovaných pracovníkoch a ich nasadení. Investujeme čas i energiu do náboru a zaškolenia tých najlepších ľudí, ktorí tvoria náš tím.

Spoločnosti Woodcote nie sú veci ľahostajné 

Podpora rodín, komunitných organizácií  i športových a vzdelávacích aktivít idú ruka v ruke s našou filozofiou – snažiť sa neustále zlepšovať život každého z nás.

Reakcie na Covid-19

V spoločnosti Woodcote kladieme bezpečnosť na prvé miesto. Preto sme prijali radu opatrení na ochranu zdravia a celkovej pohody našich zákazníkov i kolegov v období covidovej pandémie.

Veríme v silu spojenia

Nájdite si najbližšiu pobočku podľa špecializácie:

WOODCOTE Stavebniny - so základným stavebným materiálom

- Centrum suchej výstavba BEK - sadrokartónové, sadrovláknité alebo cementové dosky a všetko ostatné pre montáž priečok, podhľadov, predsadených stien alebo plávajúcich podláh 

- Požičovňa strojov a náradia - ručné a elektrické náradie, stavebné stroje, meracie prístroje, rezanie, vŕtanie, brúsenie, hutniaca i manipulačná technika

Dvere, podlahy, kúpeľne WOODCOTE – široká ponuka rôznych typov dverí, podláh a kúpeľňového vybavenia

Voda Kúrenie Plyn KVIP – inštalačný materiál a technológia pre rozvody vody, kúrenia a plynu

- WOODCOTE Energy - všetko o fotovoltaike, zelenej energii a dotačných programoch

Alebo nakupujte online:

Baustore.sk - e-shop so značkovým vybavením kúpeľní za priaznivé ceny na Slovensku.

Baustore.cz - e-shop so značkovým vybavením kúpeľní za priaznivé ceny v Čechách.

 

Vernostný program pre B2B a B2C

  • Pre našich B2B zákazníkov (obchodní partneri a živnostníci na IČO) - SvetVyhod.sk