Staviame Vás na prvé miesto už od roku 1994

Woodcote je najväčším dodávateľom bytových a komerčných suchých stavebných materiálov na našom trhu. Naše odborné znalosti však presahujú suché stavebné materiály. Sme distribútor so všestranným zameraním, ktorý pokrýva rôzne odvetvia, ako sú stavebné materiály; drevo; izolácia; fasády; kanalizácia; inštalatérske práce a kúrenie; dvere, podlahy a kúpeľňový nábytok; solárne vykurovacie a energetické systémy; vodárne a priemysel. Za posledných 30 rokov sme sa z lokálneho distribútora rozrástli na 200-miliónovú spoločnosť s viac ako 80 pobočkami a viac ako 600 spolupracovníkmi po celej krajine.

 

  Kariéra

  Spoločnosť Woodcote je pevne presvedčená, že úspech našej obchodnej činnosti závisí od vysokokvalifikovaných a dobre informovaných kolegov. Investujeme čas a úsilie do náboru a školenia najlepších ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu tímu. Objavte, ako sa môže práca v spoločnosti Woodcote stať príležitosťou, ktorá vám pomôže naplniť alebo rozvíjať váš kariérny potenciál.

  Reakcia na COVID-19

  V spoločnosti Woodcote kladieme bezpečnosť na prvé miesto. Zistite, aké kroky podnikáme na ochranu zdravia a pohody našich zákazníkov i kolegov, zatiaľ čo počas pandémie COVID-19 pokračujeme v dodávaní základných produktov a služieb.

  Starostlivosť v spoločnosti Woodcote

  Podpora našich komunít, rodín, športu a vzdelávania sa nelíši od toho, čo robíme každý deň - poskytovanie podpory tomu, čo je potrebné na zabezpečenie fungovania širokej škály dobrých vecí, vďaka ktorým bude život všetkých lepší.

  Naša história

  Od nášho začiatku v roku 1992 sa spoločnosť Woodcote rozrástla z malého podniku s jedným obchodom na jednu z troch najlepších spoločností na trhu, a to s  viac ako 80-timi pobočkami. Zistite viac o histórii spoločnosti Woodcote a uvidíte, ako naša minulosť položila základ prosperujúcej spoločnosti s perspektívnou budúcnosťou.

  Naše poslanie

  Na každej úrovni spoločnosti sú naše základné hodnoty dôležitou súčasťou každodennej činnosti spoločnosti Woodcote. Preskúmajte podrobnosti o poslaní spoločnosti Woodcote a zistite, ako naše presvedčenie o dôležitosti perfektnej organizácii zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri snahe o dokonalosť.

  Veríme v silu spojenia

  Z tímovej spolupráce ťažia všetci

  Nájdite si najbližšiu pobočku podľa špecializácie:

  WOODCOTE Stavebniny - všeobecný stavebný materiál

  - BEK Profi Centrum - špecialista na suchú výstavbu

  - Požičovňa strojov a náradia - široký sortiment pracovných strojov a elektrického náradia

  Dvere, podlahy, kúpeľne WOODCOTE – pre lepšiu predstavu navštívte vzorkové predajne

  KVIP – inštalačné materiály a technológie pre rozvody vody, kúrenia a plynu

  Baustore.sk - e-shop so značkovým vybavením kúpeľní za priaznivé ceny

   

  Vernostný program pre B2B a B2C

  • Pre našich B2B zákazníkov (obchodných partnerov a živnostníkov) - SvetVyhod.sk
  • Pre našich zákazníkov B2C (koncoví zákazníci bez IČ DPH) - ODMENY.woodcote.sk