ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Hydroizolácie / Hydroizolačné asfaltové pásy

Hydroizolačné asfaltové pásy

Minerálna izolácia z kamennej vlny

Asfaltové izolačné pásy

sa môžu použiť na izolácie základov a podzemných stavieb proti zemnej vlhkosti, na izolácie mokrých prevádzok proti voľne stekajúcej vode, striech, terás, balkónov a záhrad, nádrží na vodu, bazénov a inžinierskych stavieb. Hydroizolačné asfaltové pásy odolávajú agresívnym vodám a kyslým dažďom.

Minerálna izolácia z kamennej vlny

Modifikované asfaltové pásy

sa vyznačujú asfaltovou hmotou upravenou modifikačnými prísadami. Cieľom modifikácie asfaltu je zväčšiť rozmedzie použiteľnosti týchto hydroizolácií. Oxidované asfaltové pásy obsahujú asfaltovú vložku, ktorá je upravená oxidáciou ropných surovín vzduchom. Preto sa mu tiež hovorí „fúkaný asfalt“.   

U nás nájdete produkty:

Icopal

Icopal má viac ako 30 ročnú tradíciu vo výrobe asfaltovaných hydroizolačných a strešných materiálov. Štúrovský výrobný závod je od roku 2000 členom najsilnejšej kapitálovej skupiny ICOPAL v oblasti hydroizolácií v Európe. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment stavebných a strešných materiálov a je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov od základov až po strechu.

KVK Parabit

KVK PARABIT je súčasťou spoločnosti KVK Holding a.s. a je najväčším výrobcom asfaltových pásov v Českej republike a významným dodávateľom hydroizolácií na slovenský, maďarský, nemecký a poľský trh.