ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Bitumenové strechy

Bitumenové (asfaltové) vlnité strešné krytiny sú vhodné pre hospodárske stavby, rekreačné objekty, ale aj občiansku výstavbu. Bitumén predstavuje ľahkú krytinu, ktorá vyniká okrem nízkej hmotnosti aj rýchlou pokládkou. Životnosť bitumenových krytín sa pohybuje od 20 do viac ako 40 rokov. Výhody bitumenových striech spočívajú v odolnosti voči rôznym klimatickým podmienkam, maximálnej pružnosti, pevnosti a jednoduchej montáži a manipulácii. Z portfólia produktov od dodávateľov, ktorí sú poprednými výrobcami na poli asfaltových škridiel, si vyberú aj tí najnáročnejší.

U nás nájdete produkty:

IKO

IKO je doma medzi asfaltovými šindľami. Produkty, ktoré vám ponúkame, pochádzajú od európskeho výrobcu, ktorý ťaží z technologického náskoku v rámci IKO group. Tá má svoje výrobné závody aj v Kanade a USA, ktoré sú domovom asfaltových šindľov. Tradičný štýl či originálna strecha? V ponuke od IKO nájdete obe.

Onduline

Krytinová spoločnosť Onduline pôsobí vo svojej oblasti už viac ako 60 rokov. Prvýkrát sa objavila na francúzskom trhu, dnes vlastní niekoľko dcérskych spoločností v rámci Európy. Pri výrobe svojich produktov sa riadi tromi základnými hodnotami. Jednoduchosť, spoľahlivosť a záväznosť. V ponuke spoločnosti Onduline nájdete najrôznejšie strešné krytiny, hydroizolácie, strešné okná a mnoho iných doplnkov pre kvalitné strešné systémy.

Icopal

Icopal má viac ako 30 ročnú tradíciu vo výrobe asfaltovaných hydroizolačných a strešných materiálov. Štúrovský výrobný závod je od roku 2000 členom najsilnejšej kapitálovej skupiny ICOPAL v oblasti hydroizolácií v Európe. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment stavebných a strešných materiálov a je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov od základov až po strechu.