Sklenené priečky Clarus predstavuje moderné a elegantné riešenie pre interiéry, ktoré kombinujú estetiku, funkčnosť a flexibilitu.

Sklenené priečky sú ideálne pre moderné kancelárie, ako aj pre domácnosti, keď hľadáte viac svetla a otvoreného prostredia bez straty súkromia. Priečky Clarus poskytujú dokonalú rovnováhu medzi estetikou a funkčnosťou, pričom zaručia, že každý priestor je svetlý, vzdušný a vizuálne atraktívny.  Priečky ponúkajú nielen delenie priestoru, ale aj priepustnosť svetla a vizuálne prepojenie jednotlivých priestorov. Sú ideálne pre kancelárske budovy, obchody, hotely, reštaurácie a ďalšie komerčné priestory, ktoré vyžadujú moderný dizajn a zároveň potrebujú udržiavať otvorenú a vzdušnú atmosféru.

Výhodou našich sklenených priečok je ich široká škála možností a variabilita. Ponúkame rôzne prevedenia skiel, vrátane transparentných, matných, tónovaných či potlačených grafikou, čo umožňuje vytvoriť jedinečný vzhľad a atmosféru priestoru podľa individuálnych požiadaviek a štýlu zákazníka.

Vybavte svoje priestory štýlovou flexibilitou, ktorú ponúka Clarus a vychutnajte si neobmedzené možnosti dizajnu, ktoré sú s nimi spojené, bez ohľadu na to, či potrebujete zlepšiť akustiku, zvýšiť prirodzené osvetlenie, alebo jednoducho pridať moderný prvok do vašej kancelárie.

 

Naša ponuka Clarus

Ponúkame priečky typu CLARUS S1 (bezrámové prevedenie) a typ CLARUS S2 (rámové prevedenie). Tieto systémy sú navrhnuté pre oddelenie jednotlivých priestorov, kde nie je kladený dôraz na akustický útlm. Presklenné priečky s dvojitým zasklením realizujeme až do výšky 3600mm.