Maloobchodní zákazníci

Pre maloobchodného zákazníka sú naše pobočky otvorené v režime OP. Pri vstupe do predajne si prosím pripravte doklad o očkovaní alebo prekonaní. 

Zároveň vieme aj naďalej  objednávky prijaté telefonicky, e-mailom doručiť / pripraviť na vyzdvihnutie v našich pobočkách. Využite preto našu službu KLIKNI a VYZDVIHNI.

 1. So svojou požiadavkou nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom,
 2. Uhraďte za tovar predfaktúrou, alebo platobnou kartou / hotovosťou pri prevzatí tovaru,
 3. Objednaný tovar Vám pripravíme na osobné prevzatie na VÝDAJNOM MIESTE, alebo po dohode dovezieme na Vašu adresu.
 4. Pri preberaní tovaru si prosím nasaďte respirátor FFP2 a dezinfikujte ruky. Na VÝDAJNOM MIESTE môže byť v jednom okamihu len jeden 1 zákazník na 15m2 predajnej plochy. Pri čakaní v rade dodržujte minimálne 2 metrový rozostup.
   

 

Veľkoobchodní partneri

V súčasnej situácii a v zmysle vydaných nariadení zostávajú naše pobočky otvorené pre veľkoobchodných partnerov a v upravenom režime.

Vzhľadom na obmedzenia predaja bude sobotný predaj vo všetkých pobočkách BEK, WOODCOTE, DPK a KVIP zatvorený. Svoje nákupy si prosím vyzdvihnite už v piatok.

Pri dodržaní našich 7 zásad bezpečného nákupu na pobočkách môžu veľkoobchodní zákazníci nakupovať bez obmedzenia. Prosíme pokiaľ možno o objednávky vopred prostredníctvom telefónu alebo mailu.

 1. Vstup je povolený len s respirátorom FFP2 bez výdychového ventilu.
 2. Pri vstupe je povinná dezinfekcia rúk.
 3. Pri vstupe nám predložte na kontrolu Živnostenské oprávnenie, výpis z OR, alebo splnomocnenie spolu s OP.
 4. V jednom okamihu môže byť v predajni len 1 zákazník na 15 m2.
 5. Dodržiavajte prosím odstupy min. 2 metre od ostatných osôb.

Prosím rešpektujte pokyny našich zamestnancov, chránime Vás aj nás.

ODPORÚČAME: So svojou požiadavkou nás kontaktujte telefonicky, e-mailom; objednaný tovar Vám pripravíme na osobné prevzatie, alebo dovezieme na Vašu adresu.