Nakúpte v sieti pobočiek WOODCOTE Inštalatérske Centrum tovar v minimálnej hodnote 2000€ (bez DPH) a získate od nás darček podľa vlastného výberu – kvalitné pracovné oblečenie značky DAYBORO!

 

Aké sú hlavné prednosti kolekcie DAYBORO?

Atraktívna a pohodlná na nosenie, kolekcia DAYBORO ponúka množstvo praktických vychytávok, ktoré vám uľahčia každodennú prácu:

  • Vystužený materiál v namáhaných miestach
  • Reflexné prvky zaisťujúce bezpečnosť aj za zníženej viditeľnosti
  • Pútka a vrecká na náradie a mobilný telefón
  • Flexibilný pás umožňuje, aby nohavice perfektne sedeli v akejkoľvek polohe

Pracovné odevy DAYBORO sú dostupné v širokej škále veľkostí a až v siedmich atraktívnych farbách.

Kolekcia DAYBORO je tou správnou voľbou pre každého, bez ohľadu na to, či potrebuje nohavice s náprsenkou do haly alebo šortky do letných horúčav. V zime zahreje predĺžená zimná bunda alebo pilotka, pričom opäť spĺňa najprísnejšie požiadavky na funkčnosť a pohodlné nosenie.

Materiál Trifibetex®

Trifibetex® je unikátna tkanina kombinujúca tri vlákna – bavlnu, polyester a elastický spandex. Táto kombinácia zaisťuje maximálny komfort, funkčnosť a voľnosť pohybu pri akejkoľvek práci. Každé vlákno hrá v materiáli Trifibetex® svoju špecifickú úlohu:

  • Prírodná bavlna (62%) dodáva látke veľmi príjemný pocit na dotyk, vysokú priedušnosť a výbornú savosť.
  • Polyester (35%) zvyšuje pevnosť a odolnosť látky a dodáva jej ďalšie výnimočné vlastnosti, ako je nízka krčivosť a krčivosť, tvarová stálosť, odolnosť voči zašpineniu a tým vyššia životnosť výrobku aj pri častom praní.
  • Spandex (3%) je syntetický materiál charakteristický svojou elasticitou. Dokáže sa natiahnuť o viac ako 200 % bez toho, aby sa zlomil a obnoviť svoju pôvodnú dĺžku.

Odevy vyrobené z tkaniny Trifibetex ® sú preto pohodlné, či už pracujete v stoji, v sede, v ľahu, alebo si vaša práca vyžaduje široký rozsah pohybu.

Kombinácia bavlny, polyesteru a spandexu v pevnej plátnovej väzbe a ideálna úprava tkania dodáva materiálu Trifibetex ® tie najlepšie vlastnosti - pevnosť, priedušnosť, stálofarebnosť, nasiakavosť, pružnosť, odolnosť voči nečistotám, vysoký komfort nosenia a príjemný pocit pri kontakte s pokožkou. Jedinečný materiál Trifibetex ® spĺňa náročné požiadavky na pracovné prostredie, jednoduchú údržbu, dlhú životnosť výrobku a vďaka vysokému podielu bavlny aj na ekológiu a udržateľnosť.

 

Zastavte sa u nás ešte dnes a vyberte si ten svoj. 

Platí pri nákupe v sieti pobočiek WOODCOTE Inštalatérske Centrum. Akcia sa vzťahuje iba na našich registrovaných zákazníkov s IČO. Platí do 31.12.2023 alebo do vypredania zásob. V období trvania akcie je možné si vybrať maximálne 3 darčeky (nákup v hodnote max 6000€ bez DPH). 

 

Platnosť ponuky
-