Naši stáli zákazníci zrejme poznajú vernostný program, prostredníctvom ktorého Vám chceme spríjemniť nákup a občas Vám urobiť radosť.

Pozývame Vás týmto do Sveta výhod, kde sú pripravené krásne darčeky pre Vás alebo Vašich blízkych. Body za Vaše nákupy sa zbierajú samé! Môžete ich vymeniť za niečo, čo Vás poteší viac než peniaze. Niečo, čo by ste si sami nekúpili, alebo čo by Vás ani vo sne nenapadlo, keď pre niekoho usilovne vymýšľate darček. Viete, aké to je, keď dochádzajú nápady.

 

Zo 14 kategórií tovaru si určite vyberiete - od Merkúru pre malých konštruktérov až po profesionálne stavebné stroje. Alebo by ste radšej fľašu dobrého pitia a nový iPhone? To už necháme na Vás.

Od chvíle, kedy sa zaregistrujete, Vám za každý nakúpený tovar od vybraného dodávateľa pripíšeme zodpovedajúci počet bodov. Množstvo bodov si tiež môžete spočítať vopred sami - pomocou webovej kalkulačky na stránke svetvyhod.sk. Po našetrení dostatočného počtu bodov si k ďalšej objednávke môžete vybrať odmenu, ktorá sa Vám páči, a začať sa z nej tešiť. Vstúpte do Sveta výhod, alebo to vezmite skratkou do katalógu odmien a pozrite sa, čo Vás čaká.