O Woodcote

Ste skvelý obchodník ? Poďte pracovať k nám! Rozrastáme sa, aby sme boli ešte silnejší na trhu. Pre región BA a okolie hľadáme šikovného kolegu - Obchodného zástupcu. Znalosť tovaru v oblasti stavebnín je podmienkou !

Naša spoločnosť reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre stavebniny, kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn, sanitárnu techniku a interiérové doplnky - dverere, podlahy, kúpeľne.

Možnosti Vášho zárobku v tomto prípade nepoznajú strop, nakoľko môžete predávať produkty v rámci celého nášho portfólia produktov.

Popis pozície

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
  • starostlivosť o pôvodných zákazníkov,
  • analýzy potenciálu zákazníkov v regióne,
  • získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne,
  • pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Požiadavky na obsadzovanú pozíciu:

  • min. stredoškolské vzdelanie,
  • obchodné a komunikačné zručnosti,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatívnosť,
  • znalosť tovaru z oblasti stavebníctva je podmienkou!
  • vodičský preukaz - B

Ponúkame Vám:

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
  • nástup možný ihneď alebo dohodou,
  • stabilné zázemie a odborné zaškolenie, vzdelávanie za účelom oboznámenia sa s novinkami v oblasti stavebníctva, TZB, interiérov,
  • podporu vo všetkých smeroch,
  • možnosť sebarealizácie, kariérneho aj finančného rastu,
  • motivujúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny,
  • otvorenú a dynamickú firemnú kultúru,
  • priateľský kolektív,
  • zľavu na nákup tovaru v sieti našich predajní,
  • služobné auto aj na súkromné účely,
  • ostatné benefity Vám radi predstavíme na osobnom pohovore

Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke https://www.profesia.sk/praca/woodcote-group/C14583

Plat: Fixná zložka mzdy 1.000 eur + variabilná zložka 400 eur (garantovaná počas skúšobnej doby + zaujímavá provízia z predaja. Viac informácií Vám prezradíme na pracovnom pohovore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Leváková, MBA - lucia.levakova@woodcote.sk

Formulár
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif, jpg, png, bmp, tiff, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Údaje zadané do formulára budú spracované a uchované v súlade s našimi pravidlami pre spracovanie osobných údajov len a iba za účelom vybavenia Vašej záležitosti.
Pobočky, pre ktoré táto pozícia platí

Ostatné pozície na tejto pobočke