Pozývame Vás na prezentáciu podlahového vykurovania TECHNOLINE, ktoré sa uskutoční 13.-14.3.2023 na pobočke WOODCOTE Profi Centrum, Južná trieda 117, Košice v čase 8:00 - 11:00.

 

Máme pre Vás riešenia pre podlahové vykurovanie na všetky typy podlahových krytín, či riešite vykurovanie pre novostavbu alebo rekonštrukciu. Ak sa s nami skontaktujete, spoločne vyriešime Vaše potreby vykurovania s prihliadnutím na Váš rozpočet. 

Čo získate obstaraním podlahového vykurovania TECHNOLINE?

  • Vysoké úspory - s podlahovým kúrením ušetríte. Vďaka ideálnemu rozvrstveniu teplôt dochádza k hromadeniu teplého vzduchu pri strope a chladného u podlahy. S podlahovým kúrením vykurujete teplotu aj o niekoľko stupňov nižšou pri vyššom tepelnom komforte. 
  • Tepelný komfort - tepelný komfort je zaistený vyššou teplotou v oblasti chodidiel a nôh. Tento komfort Vám zabezpečí iba podlahové kúrenie. Pri vykurovaní radiátorom je rozloženie tepla opačné a navyše spôsobuje vysokú cirkuláciu vzduchu. 
  • Nízke náklady na obstaranie - podlahové kúrenie býva synonymom luxusu a vysokej ceny. Komfortné a luxusné pre Váš organizmus určite je, drahé určite nie. Podlahové kúrenie Top Heating je cenovo porovnateľné s radiátorovým kúrením. 

 

 

Platnosť ponuky
-