AURIS ...kde krása splynie s funkčnosťou

Spúšťame exkluzívny predaj produktov značky AURIS, ktorá zahŕňa široký sortiment sanitárnej keramiky – umývadlá, batérie, sprchy a WC.

Produkty značky AURIS spájajú funkčnosť a štýlový dizajn, čím vám poskytujú nielen praktické, ale aj esteticky príťažlivé riešenie do vašej kúpeľne. Táto značka prináša množstvo inovatívnych produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali moderným požiadavkám na kvalitu a zároveň dizajn. S AURIS si môžete byť istí, že každý detail bol starostlivo premyslený, aby zaistil dokonalú funkčnosť a estetickú harmóniu vo vašej kúpeľni.

Vodovodné batérie a sprchy

V našej ponuke nájdete klasické pákové batérie (umývadlové, vaňové a sprchové) v chróvom, ale aj čiernom matnom prevedení. Vďaka keramickej kartuši je ovládanie intenzity a teploty vody hladké a presné. Všetky batérie sú zároveň vybavené perlátorom Neoperl, ktorý znižuje spotrebu vody bez zníženia jej prúdu, čím zabezpečuje efektívne a hospodárne využitie. 

UMÝVADLÁ AURIS

Čisté, hladké, jednoduché...

Objavte eleganciu v každom detaile s umývadlami AURIS Duru. Ich hranatý dizajn a čisté línie prinesú do vašej kúpeľne moderný vzhľad, zatiaľ čo prvotriedna funkčnosť zaručuje maximálny komfort a praktickosť. Ich hladký povrch sa jednoducho čistí a udržuje, čo z nich robí praktickú voľbu pre každodenný život. Či už potrebujete veľké a priestranné umývadlo do veľkej kúpeľne pre celú rodinu alebo malé kompaktné umývadlo, u nás si vyberiete. Umývadlá AURIS aktuálne ponúkame v 4 rozmeroch. 

 

TOALETY AURIS

Zažite novú dimenziu pohodlia a čistoty s toaletami AURIS. Ich veľké misy sú navrhnuté pre maximálne pohodlie, zatiaľ čo inovatívna rimless technológia zabezpečuje jednoduché a hygienické čistenie.

Zvýšte komfort a bezpečnosť vo vašej kúpeľni s WC doskou AURIS, ktorá sa pýši pokročilou softclose technológiou. Samosklopná WC doska, vyrobená z kvalitného duroplastu a s funkciou pomalého sklápania, oceníte pri každodennom používaní. Toto inovatívne sedadlo sa zatvára pomaly, mäkko a ticho, čo eliminuje riziko náhleho zatvorenia a poskytuje bezpečnosť pre všetky vekové skupiny.

 

Zoznámte sa s našimi produktami a premeňte svoju kúpeľňu na miesto skutočného pokoja. Navštívte naše pobočky WOODCOTE Interiérové Štúdio a zistite viac o ponuke AURIS. Teraz za uvádzaciu cenu so zľavou až 50%! 

AURIS - Čierne matné batérie

V ponuke AURIS nájdete aj moderné batérie v matnom čiernom prevedení. Vybrať si môžete z niekoľkých typov, pričom máme nielen umývadlové, ale aj vaňové a sprchové batérie. 

AURIS - sanitárna keramika