Séria Geberit Smyle sa vyznačuje prispôsobivým dizajnom, ktorý je navrhnutý tak, aby bolo možné vytvoriť rôzne kombinácie podľa unikátnych potrieb vášho priestoru. Na pobočkách Interiérového štúdia Vám radi poradíme s optimálnym výberom jednotlivých elementov.

Prvky série Smyle sú navrhnuté so zmyslom pre vzájomnú harmóniu a ako celok vytvárajú moderný a odľahčený dizajn. Rukoväte kopírujú obrysy umývadiel a vytvárajú tak plynulý prechod od umývadla ku skrinke. Na zabezpečenie flexibility používa Geberit modulárny koncept nábytku s možnosťou rozličných kombinácií. Ako je pri výrobkoch Geberit štandardom, použité sú vysoko kvalitné materiály s povrchovou úpravou, ktorá odoláva vzdušnej vlhosti a modulárne prvky, ktoré poskytujú priestranný úložný priestor.

Od kúpeľne pre hostí až po oázu pohody pre celú rodinu – s nábytkom z kúpeľňovej série Geberit Smyle možno kombináciou niekoľkých inteligentne navrhnutých produktov realizovať širokú škálu kúpeľní. Získajte tú svoju v najbližšej pobočke Interiérového štúdia

Doprajte si kúpeľňu Vašich snov od nás... 

Pri nákupe výrobkov zo série Geberit Smyle zároveň od nás ako poďakovanie dostanete praktický darček. 

Platnosť ponuky
-