DELTA®-REFLEX - Vysoká odolnosť voči roztrhnutiu a ľahká aplikácia!

DELTA®-REFLEX je inovatívna parotesná zábrana a vzduchotesná vrstva, zhotovená zo špičkového 4-vrstvového materiálu. Prináša dokonalú ochranu pre strechy a steny. Spoľahlivo odoláva vode a vzduchu, ale tiež šetrí energiu a minimalizuje náklady. Získajte výhody odrazu sálavého tepla a zvýšte tepelnú ochranu vášho domova. Je ideálna aj pre použitie v ľahkých priemyselných strechách – pórobetónové a trapézové plechové spodné konštrukcie

Skladba vrstiev fólie a materiálové zloženie robí DELTA®-REFLEX odolným voči roztrhnutiu, a preto je užívateľsky príjemný. Nadpriemerná pevnosť v roztrhnutí (cca 450/400 N/5 cm) zabraňuje roztrhnutiu a poškodeniu pri montáži. Stabilný materiál umožňuje rýchlu a čistú prácu aj v náročných detailoch.

Teplotná odolnosť: -40°C až +80°C

 

Výhody použitia fólie DELTA®-REFLEX:

 • Veľmi dobré spracovateľské vlastnosti a dlhodobá ochrana tepelnej izolácie a konštrukcie strechy
  DELTA®-REFLEX má hodnotu Sd cca 150 ma vďaka mriežkovej výstuži tiež vysokú pevnosť v roztrhnutí až 450/400 N/5 cm. Vďaka tejto vysokej odolnosti voči roztrhnutiu a „tuhosti“ sa dá fólia ľahko aplikovať.
 • Odraz sálavého tepla
  DELTA®-REFLEX poskytuje optimalizovanú tepelnú ochranu prostredníctvom odrazu sálavého tepla (testované Fraunhoferovým inštitútom vo Freiburgu). To šetrí energiu a znižuje náklady.
 • Zastavuje prúdenie vzduchu a vodnej pary
  V spojení so systémovým príslušenstvom DELTA®-MULTI BANDDELTA®-TIXXDELTA®-LIQUIXX,  ponúka DELTA®-REFLEX aj v detailoch a presahoch zabezpečenie voči prúdeniu vzduchu a vodnej pary do strechy. Týmto spôsobom sa nestráca tepelná energia nekontrolovaným prúdením vzduchu.
 • Konštrukčná požiarna ochrana plochých striech
  DELTA®-REFLEX ponúka certifikovanú bezpečnosť pre veľkoplošné ploché strechy napr. na priemyselných budovách, skladovacích halách, obchodných centrách atď. Požiadavky DIN 18234-1 sú týmto splnené. Šírka fólie 3 m je ideálna aj pre použitie v ľahkých priemyselných strechách – či už na pórobetónových alebo trapézových plechových spodných konštrukciách.

 

Produkty DELTA®-REFLEX nájdete v sieti WOODCOTE:

 

Zdroj informácii: www.doerken.com