Ďalšia generácia podstrešných fólií – s preukázane dlhou životnosťou

 

„Podstrešná fólia je slabým miestom strechy.“ Takáto spätná väzba od skúsených pokrývačov bola pre nás výzvou. Vydali sme sa preto na novú misiu DÖRKEN. Náš cieľ: vyvinúť podstrešné membrány s maximálnou životnosťou a najvyššou odolnosťou aj v tých najnáročnejších podmienkach. Neustála optimalizácia našich DELTA®-produktov je v našej DNA a je nevyhnutná pre náš úspech – aj tentokrát. Od základov sme novo definovali dlhú životnosť a naše osvedčené podstrešné membrány ešte vylepšili – samozrejme „Made in Germany“.

 

30-ročná záruka na naše prémiové produkty

Vynikajúci výsledok našej misie: Ďalšia generácia podstrešných membrán so zárukou 30 rokov. Naše prémiové produkty DELTA®-MAXX PLUS a DELTA®-FOXX PLUS, ktoré profitujú z poznatkov získaných na tejto úspešnej ceste, vám teraz poskytujeme s 30-ročnou zárukou funkčnosti – a to je náš prísľub pre vašu bezpečnosť! To je možné vďaka kombinácii osvedčených surovín, nášho dôkladného materiálového know-how, ako aj využitie najnovších výrobných technológií, ako je technológia DELTA® BiCo a DELTA® AdTec. Mimoriadna kvalita a dlhodobé testy, ktoré okrem iného zohľadňujú pohyb vzduchu nad fóliou ako kľúčový faktor starnutia, ako aj špeciálne testovacie postupy potvrdzujú mimoriadnu odolnosť novej generácie podstrešných fólií. Našu inováciu jasne dokazuje certifikácia ETA. Táto kombinácia nám umožňuje radikálne spomaliť proces starnutia našich podstrešných membrán. Naše prémiové produkty sú preto vhodné pre každú aplikáciu – bez ohľadu na to, či ide o novostavbu, výstavbu podkrovia, alebo rekonštrukciu.

 

DELTA®-MAXX PLUS – membrána s dlhou životnosťou pre maximálnu efektívnosť

Naše prémiové produkty však dokážu oveľa viac. Okrem novej, extra dlhej záruky a osvedčenej odolnosti, boduje naša podstrešná membrána DELTA®-MAXX PLUS aj s 30%-nou úsporou materiálu. Pretože vďaka dvojitým lepiacim páskam na rubovej strane rolky, je možné fóliu ľahko otáčať a znovu použiť. Výsledkom je menej odpadu v nárožiach a úžľabiach – tým je pokládka rýchla a jednoduchá. Nízka pracnosť a krátke vzdialenosti na streche tak zaisťujú extrémnu úsporu času a nákladov. Maximálna efektívnosť sa tak spája s veľmi vysokou hospodárnosťou. Okrem toho je DELTA®-MAXX PLUS testovaná proti prepadnutiu cez fóliu, čo zvyšuje ochranu pri práci. Objavte všetky výhody DELTA®-MAXX PLUS už teraz!

 

DELTA®-FOXX PLUS – robustná fólia do extrémnych poveternostných podmienok

Aj naša extrémne robustná podstrešná fólia DELTA®-FOXX PLUS je teraz vybavená 30-ročnou zárukou funkčnosti. Dvojité lepiace pásky zabezpečujú trvalo funkčný spoj a cenovo výhodnú montáž, keďže nie je potrebné dodatočné pritláčanie spojov. O rýchlejšie stekanie vody po fólií sa postará tiež známy lotosový efekt. To vytvára väčšiu bezpečnosť pri spracovaní a udržiava tepelnú izoláciu trvalo suchú. Vďaka Euro požiarnej triede B je šírenie plameňov výrazne sťažené. A ani v extrémnych poveternostných podmienkach vás DELTA®-FOXX PLUS nesklame! Svojou odolnosťou sa preto dokonale hodí pre použitie v horských oblastiach, na debnené strechy, tiež pre strechy s nízkym sklonom, alebo aj fasády s uzavretým fasádnym obkladom. Spoznajte DELTA®-FOXX PLUS teraz!

 

Neuspokojte sa s málom. Využite naše 130-ročné skúsenosti a objavenie dlhej životnosti. Spoľahnite sa na 30-ročnú záruku funkčnosti. Pre strechy, ktoré trvajú. Made by DÖRKEN.

 

Záruka platí od 01.01.2023

 

*Podrobné vyhlásenie o záruke: www.doerken.com/global/en/delta-warranty