ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Betónové prvky / Zámkové dlažby, platne, tvárnice

Zámkové dlažby, platne, tvárnice

Zámkové dlažby

Zámkové dlažby

Rôznorodosť farieb, formátov a povrchov. Položte základný kameň vášho domova. V ponuke od Woodcote nájdete kvalitne spracované a vizuálne zaujímavé zámkové dlažby od výrobcov, ktorí sú v tejto oblasti stavebníctva doma už niekoľko rokov. Dlažba na chodníky, vonkajšia dlažba na schody, dlažba na terasu, do záhrady, ale aj exteriérové dlažby pre mestské centrá. Minimálna údržba, odolnosť proti chemikáliám a oderom. Tvarová rôznorodosť a farebná pestrosť zámkovej dlažby. Nakombinujte si tú svoju! 

Záhradné platne

Záhradné platne

Betónové záhradné a terasové platne nájdu svoje uplatnenie v záhradných terasách, používajú sa na chodníčky, alebo ako vonkajšia dlažba na schody do domu. Vydláždite si vašu terasu a záhradu betónom. Exteriérová terasa je miestom, kde trávite príjemné chvíle s vašou rodinou a priateľmi. Nepodceňte výber vhodného materiálu pre dlažbu, ktorá má byť mechanicky odolná, protišmyková a príjemná na chodenie. Vsaďte na záhradné platne z betónu.

Svahové oporné tvárnice

Svahové oporné tvárnice

Svahové oporné tvárnice – svahovky - sú riešením pre spevnenie strmších svahov pomocou tvárnic. Takéto spevnenie svahu spĺňa nie len účel, ale rieši aj estetickú stránku vašej záhrady. Využite zeleň a premeňte betónové múry na okrasné svahy - zaujímavý architektonický prvok vašej záhrady. Vyberte si z ponuky rôznych stvárnení oporných tvárnic, ktoré zabezpečia efektívne spevnenie svahu, ochranu proti prachu a odhlučnenie.

U nás nájdete produkty:

Premac

Spoločnosť Premac na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už od roku 1991 a je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. Vďaka kvalite a rozsahu sortimentu patrí medzi lídrov – výrobcov exteriérových betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov.

Semmelrock

Spoločnosť Semmelrock Stein + Design presadzuje už viac ako 50 rokov nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Darí sa jej to vďaka náročnému dizajnu, technickému know-how a najmodernejším výrobným technikám. V regióne strednej a východnej Európy sa tak etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch.

Beton Brož

Firma Beton Brož má viac ako 20 ročnú tradíciu úspešného pôsobenia nie len na českom trhu. Ponúka viac ako 3000 betónových výrobkov v mnohých ucelených radách. Dlažby, obrubníky, obklady, schody, plotové prvky či prvky záhradnej architektúry.

ABW

Spoločnosť AUSTRIA BETON WERK sa zaoberá výrobou zámkovej a systémovej dlažby, cestných a záhradných obrubníkov, plotových systémov, svahových oporných systémov a murovacích systémov. Spoločnosť sa vo svojom segmente dynamicky rozvíja, pravidelne rozširuje svoj sortiment a technologické postupy pri výrobe.

Chyzbet

Chyžbet je popredným slovenským výrobcom betónovej zámkovej dlažby. Spoločnosť ponúka široký sortiment vymývanej a klasickej dlažby a bohatú ponuku doplnkov pre cesty, záhrady, svahy, ploty, námestia, chaty a mnohé ďalšie. Používa kvalitný slovenský cement od renomovaného výrobcu Cementárne Lednické Rovne. Na Slovensku má viac ako 100 distribútorov, preto za materiálom na vašu stavbu nemusíte cestovať.