ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Tmely, silikóny, peny

Akrylové tmely

Akrylové tmely

sú vhodné na tmelenie všetkých škár a trhlín v miestach styku dvoch rôznych materiálov.

Silikóny – elastické tmely

Silikóny – elastické tmely

sú vďaka ich vodeodolnosti používané najmä na tesnenie okolo umývadiel, vaní a sprchových kútov.

Okrem nich v našej ponuke nájdete aj polyuretánové, polymérne a iné špeciálne tmely a lepidlá od spoločností, ktoré sú vo svete stavebnej chémie viac ako doma.   

U nás nájdete produkty:

Den Braven

Stavebná chémia od Den Braven, to sú produkty na penetrovanie a prípravu stavebných podkladov, vodoodpudivé impregnačné nátery, prísady do betónu a mált, ako sú plastifikátory, urýchľovače, nemrznúce prísady a iné. O kvalite produktov vypovedá viac ako 40 ročná pôsobnosť spoločnosti Den Braven na stavebnom trhu a jedno z popredných miest vo svetovej produkcii tmelov, silikónov, polyuretánových pien a technických aerosólov.

Sika

SIKA je globálna spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 90 krajinách sveta. Spoločnosť pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom sa zameriava na stavebnú chémiu a priemyselné tmely. Vďaka silnej inovatívnej tradícii neustále dbá o získavanie nových poznatkov a rozširovani oblastí pôsobenia.

Murexin

V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu. V roku 1995 sa zlúčil s firmou Furtenbach a o niečo neskôr prevzal tradičného výrobcu farieb v Rakúsku firmu Durlin. Rozšíril tak ponúkaný sortiment o farby a laky. Vďaka tomu Murexin ponúka komplexný sortiment stavebnej chémie.

Mapei

Výrobky MAPEI, lepidlá a chemické produkty pre stavebníctvo, prinášajú do stavebných konštrukcií nielen spoľahlivú technickú funkciu, ale prispievajú aj ku kvalite života každého, kto si značku MAPEI vyberie. Zlepšujú estetický dojem stavby a ochranu životného prostredia. Výrobky MAPEI sú všade: v našich domovoch, v betónových pilieroch alebo sú použité pri rekonštrukcii historických budov, vo výstužiach, ktoré sú často skryté pred našimi zrakmi, ale napriek tomu sú neoddeliteľné od prvkov, ktoré spájajú svojou priľnavou silou.

Knauf

Spoločnosť Knauf je medzinárodným dodávateľom stavebného materiálu a konštrukčných systémov. Okrem sadrových produktov, ako sú sadrokartónové dosky, sadra, omietky a nátery, ponúka bohatý sortiment izolačných systémov.