ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Tehla je prírodný stavebný materiál, ktorý sa vyznačuje ekologickosťou, dobrými statickými, protipožiarnymi, tepelnoizolačnými a zvukovoizolačnými vlastnosťami, tvarovou stálosťou a zabezpečením optimálneho vlhkostného režimu. Výroba, užívanie a prípadná recyklácia tehál minimálne zaťažujú životné prostredie.

V našej ponuke nájdete tehlové produkty od Wienerberger – dcérskej spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov. 

U nás nájdete produkty:

Wienerberger

Takmer 200 ročná história v pálení tehál etabluje spoločnosť Wienerberger do pozície kvalitného a skúseného producenta stavebného materiálu. Firma Wienerberger priniesla rozsiahlu modernizáciu, špičkovú technológiu a know-how aj na Slovensko. Hlavným sortimentom spoločnosti je systém tehliarskych výrobkov Porotherm. Porotherm, to sú tehly pre obvodné steny s vysokým tepelným odporom, tehly pre vnútorné nosné steny, deliace priečky, doplnkový sortiment, keramické preklady, malty a omietky.

Heluz

Firma HELUZ vyrába už viac ako 130 rokov tradičný stavebný materiál. Predáva komplexný tehlový stavebný systém, s ktorým zvládnete postaviť hrubú stavbu rodinného domu ľahko a rýchlo. HELUZ predstavuje najširší sortiment tehlových výrobkov v Českej republike, výhodné ceny a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

Leier

V roku 1970 bola hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti výroba betónových produktov. S rastúcou dôverou klientov svoje podnikanie postupne obohacuje o viaceré obchodné činnosti (výroba tehál, výroba zeminy, auto-moto, obchod s nehnuteľnosťami). V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku a na Slovensku.

Máte záujem o produkty z našej ponuky?
Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku na materiál