ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Spojovací materiál a kotviaca technika / Tanierové hmoždinky, natĺkacie hmoždinky

Tanierové hmoždinky, natĺkacie hmoždinky

Tanierové hmoždinky

Tanierové hmoždinky

predstavujú spoľahlivý prenos zaťaženia hmotnosti zatepľovacieho systému do pôvodnej stavebnej konštrukcie.

Natĺkacie hmoždinky

Natĺkacie hmoždinky

využívame na upevnenie podlahových, stropných a stenových pripojovacích profilov. Vyberte si z ponuky kvalitných kotviacich produktov spoločnosti Woodcote. 

U nás nájdete produkty:

Fischer

Fischer SK bola založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť firmy Fischerwerke Arthur Fischer. Jej produktové portfólio je orientované na kotviacu a upevňovaciu techniku a ďalšie produkty z oblasti stavebníctva.

Koelner

Spoločnosť KOELNER so sídlom v Poľsku je výrobcom spojovacieho materiálu, upevňovacej a kotviacej techniky. Najväčší podiel výroby predstavuje kotvenie tepelných izolácií fasád, upevňovanie izolácií striech a ľahkých priemyselných konštrukcií a všeobecné upevňovacie systémy.

Bravoll

Spoločnosť BRAVOLL bola založená v roku 1992. Od roku 2012 je členom medzinárodnej skupiny ITW Construction Products. Firma sa, okrem iného, špecializuje na výrobu plastových hmoždiniek k upevňovaniu kontaktného zatepľovacieho systému. BRAVOLL využíva špičkovú technológiu a cieľom spoločnosti je vyvíjať, vyrábať a dodávať bezpečné a konkurencieschopné výrobky s vysokou hodnotou a dostupnou cenou.

Ejot

Firma EJOT Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 1999 ako dcérska spoločnosť nadnárodného konzorcia EJOT GmbH. Za toto obdobie si vybudovala pevné postavenie na trhu s upevňovacími prvkami pre stavebníctvo. Skrutky, rozperky a iné komponenty EJOT sa dnes využívajú napr. pri stavbe hál s rýchlou montážou, tepelných izoláciách a hydroizoláciách striech a montáži plastových okien.