ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Ručné a elektrické náradie / Ručné náradie pre rôzne remeselné práce

Ručné náradie pre rôzne remeselné práce

Ručné náradie predstavuje široké spektrum nástrojov pre profesionálnych remeselníkov, ako aj pre domácich hobby majstrov. Ručné náradie od spoločností, ktoré si vo svete stavebného príslušenstva vybudovali pozíciu lídrov, garantuje vašu spokojnosť a profesionálne náradie pre všetky druhy stavebných prác.      

U nás nájdete produkty:

Dewalt

Firma DEWALT má dlhodobé skúsenosti a poznatky v oblasti výkonného elektrického náradia a príslušenstva. Prijatie produktov DEWALT profesionálnymi remeselníkmi na celom svete postavilo firmu na prvú pozíciu v severnej Amerike a v priebehu posledných piatich rokov DEWALT vystupuje ako spoločnosť s najrýchlejším rozvojom v oblasti profesionálneho elektrického náradia.

Bosch

V roku 1993 založil Bosch svoju vlastnú spoločnosť Robert Bosch so sídlom v Bratislave. Tá obchoduje predovšetkým s automobilovými výrobkami značky Bosch, elektrickým náradím a záhradnou technikou. Divízia elektrického náradia skupiny Bosch je lídrom na svetovom trhu elektrického náradia a príslušenstva pre elektrické náradie. Hlavným dôvodom úspechu spoločnosti sú intenzita a tempo inovácií.

BB Tools

Spoločnosť BB Tools pôsobí na trhu výroby stavebného náradia od roku 1993. Dnes patrí medzi najväčších výrobcov a predajcov stavebného náradia na Slovensku. V ponuke BB Tools nájdete najširší a najucelenejší sortiment hladítok, lyžíc, naberačiek a miešadiel pre stavebné zmesi, profesionálne elektrické píly, rezačky, lámačky či ochranné pracovné pomôcky.

Ciret

Spoločnosť Ciret SK s.r.o. Slovenská republika je členom medzinárodnej skupiny STORCH-CIRET Group, ktorá sa celosvetovo zaoberá vývojom, výrobou a predajom kompletného sortimentu maliarskeho náradia. Ponúka široký sortiment maliarskeho náradia značiek ColorExpert, KANA a Storch a doplnkové upratovacie náradie.

Toptrade

Spoločnosť Toptrade je výrobcom murárskeho náradia, dovozcom, exportérom a distribútorom produktov do veľkoobchodov so železiarskym tovarom alebo náradím, do predajní so stavebným materiálom, železiarstiev, hospodárskych, záhradkárskych a domácich potrieb. Toptrade ponúka 1600 položiek náradia a spotrebného materiálu a spoločnosť v súčasnosti rozšírila aj svoju vlastnú výrobu.