ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

PVC kanalizácia

Pre dažďovú a splaškovú gravitačnú kanalizáciu vám ponúkame hladké rúry vyrábané z polyvinylchloridu oranžovej farby. Vyrábané sú v rôznych dimenziách a dvoch pevnostných triedach. Súčasťou sortimentu od Wavin, najväčšej spoločnosti vyrábajúcej plastové potrubné systémy v Európe, je široká škála kanalizačných tvaroviek.   

U nás nájdete produkty:

Wavin

Spoločnosť Wavin Slovakia bola založená v roku 1998. V jej ponuke nájdete tlakové a netlakové plastové potrubné systémy v rámci inžinierskych sietí (plyn, voda, kanalizácia), technického zariadenia budov (studená a teplá voda, vykurovanie), ako aj ďalšie špeciálne potrubné systémy.

SHT

SHT Slovensko je na Slovensku jedným z vedúcich veľkoobchodných partnerov slovenských inštalatérov. Sanitárna keramika, inštalačný materiál, vykurovanie, vetranie. Vďaka úzkej spolupráci s materskou spoločnosťou SHT Haustechnik AG so sídlom v Rakúsku vie svojim zákazníkom ponúknuť množstvo výhod. Tie siahajú od komplexného sortimentu so silnou servisnou sieťou až po modernú logistiku a permanentné inovácie.