ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Murovacie systémy / Preklady, stropné nosníky, vložky, panely

Preklady, stropné nosníky, vložky, panely

Nosné preklady

Nosné preklady

sú stavebným prvkom, ktorý má zjednodušiť a urýchliť vašu stavbu. Používajú sa nad dvernými a okennými otvormi v stenových konštrukciách.

Stropné nosníky, vložky pre strop a stropné panely

Stropné nosníky, vložky pre strop a stropné panely

sú neoddeliteľnou súčasťou komplexného systému pre hrubú stavbu. V našej ponuke nájdete nosné a nenosné preklady či U-profily od firmy Ytong, keramické preklady, keramické stropné nosníky od spoločnosti Wienerberger a stropné systémy PORFIX. 

U nás nájdete produkty:

Ytong

Spoločnosť Ytong produkuje čisté prírodné materiály, ktoré znamenajú pohodovú klímu, domov bez plesní a zdravotnú neškodnosť. Chcete mať zdravý dom? Vyberte si z ponuky produktov predstavujúcich murovacie systémy Ytong. Ušetrite čas vďaka rýchlej, ľahkej a presnej práci s tvárnicami Ytong.

Pred viac ako 50 rokmi bol v Zemianskych Kostoľanoch prvýkrát vyrobený pórobetón. Popularita tohto stavebného materiálu stúpa a spoločnosť PORFIX naďalej investuje do modernizácie jeho výroby. Pórobetón vďaka svojim výnimočným vlastnostiam umožňuje stavať rýchlo a jednoducho. Bývať moderne, zdravo a pohodlne. V ponuke spoločnosti Porfix nájdete tvárnice, nosné a nenosné preklady, stropné systémy a iné.

Wienerberger

Takmer 200 ročná história v pálení tehál etabluje spoločnosť Wienerberger do pozície kvalitného a skúseného producenta stavebného materiálu. Firma Wienerberger priniesla rozsiahlu modernizáciu, špičkovú technológiu a know-how aj na Slovensko. Hlavným sortimentom spoločnosti je systém tehliarskych výrobkov Porotherm. Porotherm, to sú tehly pre obvodné steny s vysokým tepelným odporom, tehly pre vnútorné nosné steny, deliace priečky, doplnkový sortiment, keramické preklady, malty a omietky.

Heluz

Firma HELUZ vyrába už viac ako 130 rokov tradičný stavebný materiál. Predáva komplexný tehlový stavebný systém, s ktorým zvládnete postaviť hrubú stavbu rodinného domu ľahko a rýchlo. HELUZ predstavuje najširší sortiment tehlových výrobkov v Českej republike, výhodné ceny a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

Leier

V roku 1970 bola hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti výroba betónových produktov. S rastúcou dôverou klientov svoje podnikanie postupne obohacuje o viaceré obchodné činnosti (výroba tehál, výroba zeminy, auto-moto, obchod s nehnuteľnosťami). V súčasnej dobe spoločnosť zamestnáva 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku a na Slovensku.