ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Pracovné oblečenie a ochranné prostriedky

Pracovné oblečenie a ochranné prostriedky

Pracovné oblečenie a ochranné prostriedky

Hľadáte ochranné pracovné prostriedky a pomôcky, ktoré zaistia bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci? Ste na správnom mieste. Poprední výrobcovia, dlhoročné skúsenosti na trhu, široká ponuka pracovných pomôcok – to je skupina našich dodávateľov a záruka vašej spokojnosti.

Pracovné oblečenie a obuv

Pracovné oblečenie a obuv

Našimi dodávateľmi sú poprední výrobcovia pracovného oblečenia a obuvi. V ponuke nájdete špeciálne druhy odevov podľa konkrétnej pracovnej činnosti a hrozby rizika pri práci (montérkové odevy, fleecove oblečenie, termoprádlo, reflexné či polypropylénové a jednorazové odevy) a, samozrejme, široký výber ochrannej pracovnej obuvi (sandále, poltopánky, členková obuv, čižmy a iné).

Pracovné ochranné prostriedky

Pracovné ochranné prostriedky

Woodcote myslí aj na vašu bezpečnosť pri práci. Preto v našom portfóliu nájdete skutočne rozsiahlu ponuku ochranných pracovných pomôcok. Pracovné okuliare, respirátory, polomasky, masky a filtre, prilby, pomôcky pre ochranu sluchu, ochrana pre zváračov a mnoho ďalších pracovných pomôcok pre ochranu zdravia pri akomkoľvek druhu pracovnej činnosti.

U nás nájdete produkty:

Canis

CANIS Safety a.s. je popredný český dovozca, výrobca a distribútor osobných ochranných pracovných prostriedkov a pomôcok zaisťujúcich bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.

Červa

ČERVA je veľkoobchodný dodávateľ osobných ochranných pracovných pomôcok, ktorý je na trhu už viac ako 20 rokov. Ponúka široké portfólio produktov s vysokou skladovou dostupnosťou, ktorú môže garantovať vďaka centralizovanému skladu, stabilnému tímu kvalifikovaných zamestnancov a širokej partnerskej distribučnej sieti nielen v SR, ale i v rámci EU.

BB Tools

Spoločnosť BB Tools pôsobí na trhu výroby stavebného náradia od roku 1993. Dnes patrí medzi najväčších výrobcov a predajcov stavebného náradia na Slovensku. V ponuke BB Tools nájdete najširší a najucelenejší sortiment hladítok, lyžíc, naberačiek a miešadiel pre stavebné zmesi, profesionálne elektrické píly, rezačky, lámačky či ochranné pracovné pomôcky.

Toptrade

Spoločnosť Toptrade je výrobcom murárskeho náradia, dovozcom, exportérom a distribútorom produktov do veľkoobchodov so železiarskym tovarom alebo náradím, do predajní so stavebným materiálom, železiarstiev, hospodárskych, záhradkárskych a domácich potrieb. Toptrade ponúka 1600 položiek náradia a spotrebného materiálu a spoločnosť v súčasnosti rozšírila aj svoju vlastnú výrobu.

Produkty sú dostupné na týchto pobočkách: