ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Cementové potery na zhotovenie združených a plávajúcich poterov, ktoré sú určené na položenie podlahovej krytiny, opravné potery na opravu dutín a výtlkov v poteroch a betóne, spádové potery či anhydritové samonivelizačné potery na zhotovenie kvalitných vyrovnávacích aj podkladových poterov v interiéroch. Toto všetko nájdete v ponuke Stavebného centra Woodcote.  

U nás nájdete produkty:

Extherm

Skutočne efektívne riešenie pre zatepľovacie systémy prináša vonkajší kontaktný zatepľovací systém EXTHERM. Ten pozostáva z fasádnych izolačných dosiek, lepiacej a armovacej vrstvy, kotevných prvkov a tenkovrstvových prefarbených omietok. Vďaka širokému výberu ponúkaných farebných odtieňov a povrchových úprav si vyberú aj tí najnáročnejší. Vďaka výrobkom EXTHERM ušetríte, predĺžite životnosť objektu a dosiahnete lepšiu tepelnú pohodu.

Profi am Bau

Spoločnosť PROFI am BAU je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Ernstbrunner Kaltechnik a zaoberá sa predajom suchých omietkových a maltových zmesí, ako sú malty, vnútorné a vonkajšie omietky, betóny, vápno a ďalšie.

Cemix

Cemix ako významný výrobca suchých omietkových a maltových zmesí pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 10 rokov. Rozsiahla sortimentová ponuka zahŕňa malty, omietky, škárovacie hmoty, cementové potery, penetrácie a iné.

Webber

Spoločnosť Saint-Gobain Weber patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Saint-Gobain Weber širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov.