ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Výhody pórobetónu spočívajú v presnosti tvárnic, rýchlej výstavbe, jednoduchosti opracovania a minimálnom odpade pri výstavbe, dobrých tepelnoizolačných vlastnostiach, nízkom difúznom odpore, protipožiarnej odolnosti a nízkych nákladoch na vyhotovenie vnútorných a vonkajších omietok. Pórobetón je novodobý stavebný materiál, ktorý umožňuje presné tvarovanie jednotlivých kusov a rýchlu výstavbu hrubej stavby, ktorá šetrí čas i peniaze.

V stavebníctve sa môžete stretnúť s bielym a sivým pórobetónom. Rozdiel spočíva v ich odlišnom zložení. Hlavnou zložkou bieleho pórobetónu je kremičitý piesok. Sivý pórobetón obsahuje elektrárenský popolček. Obidva sú prírodné a zdravotne nezávadné materiály. Biely pórobetón má nižší obsah vody, stálejší objem a vykazuje vyššiu pevnosť. 

Woodcote vám ponúka originálny pórobetón Ytong, ktorý je klasikou medzi stavebnými materiálmi. Vysoký štandard tepelnej izolácie, mimoriadna stabilita, odolnosť, ľahká manipulácia a spracovanie. To sú len niektoré z vlastností pórobetónových tvárnic Ytong, ktoré sa vyrábajú výhradne z prírodných surovín, ako je piesok, vápno, cement a voda.

Spoločnosť PORFIX čerpá z bohatej tradície výroby pórobetónu a modernizácie výroby a služieb. Vďaka produktom mimoriadnych vlastností predstavujú tvárnice, nosné a nenosné preklady, U-profily či priečkovky značky PORFIX jednoduchú stavbu, pohodlné, zdravé a moderné bývanie.  

U nás nájdete produkty:

Ytong

Spoločnosť Ytong produkuje čisté prírodné materiály, ktoré znamenajú pohodovú klímu, domov bez plesní a zdravotnú neškodnosť. Chcete mať zdravý dom? Vyberte si z ponuky produktov predstavujúcich murovacie systémy Ytong. Ušetrite čas vďaka rýchlej, ľahkej a presnej práci s tvárnicami Ytong.

Pred viac ako 50 rokmi bol v Zemianskych Kostoľanoch prvýkrát vyrobený pórobetón. Popularita tohto stavebného materiálu stúpa a spoločnosť PORFIX naďalej investuje do modernizácie jeho výroby. Pórobetón vďaka svojim výnimočným vlastnostiam umožňuje stavať rýchlo a jednoducho. Bývať moderne, zdravo a pohodlne. V ponuke spoločnosti Porfix nájdete tvárnice, nosné a nenosné preklady, stropné systémy a iné.