ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Odtokové žľaby

Vonkajšie odvodňovacie žľaby

Vonkajšie odvodňovacie žľaby

vyrobené z betónu zabezpečujú odvodnenie dažďovej vody v okolí budov, domov, parkovísk a všade tam, kde je potrebné zabezpečiť kontrolovaný odtok zrážok do kanalizácie. Ide o zberné zariadenie, ktoré zachytáva dažďovú vodu a môže byť umiestnené naprieč alebo pozdĺž odvodňovaného územia.

Vnútorné sprchové žľaby

Vnútorné sprchové žľaby

predstavujú riešenie pre odvod vody z priestoru pre sprchovanie vo vašej kúpeľni. Vyberte si z bohatého sortimentu klasických, ale aj dizajnovo prepracovaných odtokových žľabov a roštov.  

U nás nájdete produkty:

MEA

Medzinárodná spoločnosť MEA so silným výrobným zázemím a úspešná obchodná spoločnosť RONN spojili svoje aktivity, aby navzájom využili potenciál a upevnili pozíciu na stavebnom trhu s odvodňovacími systémami. V ponuke spoločnosti nájdete profesionálne odvodňovacie a konštrukčné systémy. Líniové odvodňovacie systémy pre spevnené plochy, všetko pre objektové odvodnenie domu a záhrady, nerezové odvodňovacie systémy, odlučovače ropných látok a iné.

Hydro BG

Hlavným motívom podniku je stať sa najlepším výrobcom odvodňovacích systémov. Spoločnosť Hydro BG stavia na desaťročných skúsenostiach, obsiahlom know-how pre štandardné riešenia a bohatých skúsenostiach s individuálnymi riešeniami pre špecifických zákazníkov.

SHT

SHT Slovensko je na Slovensku jedným z vedúcich veľkoobchodných partnerov slovenských inštalatérov. Sanitárna keramika, inštalačný materiál, vykurovanie, vetranie. Vďaka úzkej spolupráci s materskou spoločnosťou SHT Haustechnik AG so sídlom v Rakúsku vie svojim zákazníkom ponúknuť množstvo výhod. Tie siahajú od komplexného sortimentu so silnou servisnou sieťou až po modernú logistiku a permanentné inovácie.