ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Odkvapové systémy

Woodcote ponúka kompletné príslušenstvo pre komplexné systémy zvodu vody pre vašu stavbu. U nás nájdete mnoho materiálov odkvapových systémov, žľaby, zvody a široké spektrum doplnkov (žľabové kotlíky, kolená, háky

U nás nájdete produkty:

KJG

Spoločnosť K&J&G a.s. je výrobcom kompletného odvodňovacieho odkvapového systému pod obchodnou značkou K&J&G. História spoločnosti sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba odkvapového systému K&J&G hlavnou výrobnou činnosťou spoločnosti.

Bramac

BRAMAC, to je záruka rakúskej kvality. Dcérska spoločnosť rakúskej firmy Bramac Dachsysteme International, ktorá už mnoho rokov obhajuje vedúce postavenie medzi rakúskymi výrobcami strešných krytín. Dnes má spoločnosť zastúpenie v 21 pobočkách v 10 krajinách a charakterizuje ju zabraňovanie znečisťovaniu a šetrné zaobchádzanie so surovinami.

Galeco

Spoločnosť sa špecializuje na dizajn, výrobu a distribúciu systémov na odvod dažďovej vody. Vlajkovou loďou spoločnosti sú odkvapové systémy. Široký sortiment Galeco je výsledkom mnohých skúseností získaných počas celého obdobia pôsobenia, ako aj starostlivo vykonaného marketingového výskumu. Vďaka osobitnej pozornosti, ktorú venuje potrebám zákazníkov sa spoločnosť Galeco dostala na popredné miesta medzi výrobcami odkvapových systémov.