ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Obkladový kameň

Umelý štiepaný kameň predstavuje obklad imitujúci prírodný materiál. Tento druh obkladu sa stáva hitom vo svete moderného bývania a čoraz obľúbenejším exteriérovým obkladovým materiálom. Jeho základ tvorí vibroliaty betón, ktorý je doplnený ďalšími prísadami na zlepšenie jeho vlastností. Umelý kamenný obklad zvyšuje estetickú hodnotu interiérov i exteriérov, využíva sa ako dekoratívny prvok do záhrad, ale aj ako štýlový doplnok komerčných priestorov.   

U nás nájdete produkty:

Incana

INCANA je popredný európsky výrobca obkladov z technického kameňa. V ponuke spoločnosti nájdete širokú škálu obkladov a tehlových pásikov na báze vibrolisovaného, v plnej hrúbke prefarbeného, odľahčeného betónu.

Vaspo

Slovenská firmá VASPO STONE je rodinná firma pôsobiaca na trhu od roku 1989. Hlavným produktom je dokonalá imitácia prírodného kameňa najvyššej kvality na trhu. Firma využíva vlastnú technológiu, ktorej výsledkom je vysoká vernosť napodobenia pri súčasnom zachovaní výborných technických vlastností. Jedinečnosť použitej technológie dokumentuje výsledný farebný efekt, ktorý je rovnaký po celom priereze a garancia takmer neobmedzenej farbostálosti a životnosti.

Premac

Spoločnosť Premac na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už od roku 1991 a je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. Vďaka kvalite a rozsahu sortimentu patrí medzi lídrov – výrobcov exteriérových betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov.