ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Murovacie malty a lepidlá

Murovacie malty

Vyberte si zo širokej ponuky vápennocementových či cementových murovacích mált na murovanie obvodových, nosných i deliacich stien a priečok z bežných murovacích materiálov, ako sú tehly, tehlobloky, tvárnice a pod. Tenkovrstvové malty na murovanie pórobetónových konštrukcií a špeciálne malty určené na škárovanie lícového muriva, prírodného kameňa a iné. Toto všetko nájdete v bohatej ponuke maltových zmesí od Stavebného centra Woodcote. 

Lepidlá

Cementové lepidlá majú širokú oblasť použitia v stavebníctve. Na trhu sa tak nachádza skutočné rozsiahla ponuka rôznych typov lepidiel, ktoré sa líšia na základe lepiacej sily, použitia či iných doplnkových vlastností. Vyberte si to správne lepidlo z ponuky Woodcote. Lepidlá na lepenie nízko, stredne alebo vysoko nasiakavých keramických obkladov a dlažieb, mrazuvzdorné lepidlá, flexibilné lepidlá na všetky typy obkladov a dlažieb a iné.  

U nás nájdete produkty:

Extherm

Skutočne efektívne riešenie pre zatepľovacie systémy prináša vonkajší kontaktný zatepľovací systém EXTHERM. Ten pozostáva z fasádnych izolačných dosiek, lepiacej a armovacej vrstvy, kotevných prvkov a tenkovrstvových prefarbených omietok. Vďaka širokému výberu ponúkaných farebných odtieňov a povrchových úprav si vyberú aj tí najnáročnejší. Vďaka výrobkom EXTHERM ušetríte, predĺžite životnosť objektu a dosiahnete lepšiu tepelnú pohodu.

Profi am Bau

Spoločnosť PROFI am BAU je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Ernstbrunner Kaltechnik a zaoberá sa predajom suchých omietkových a maltových zmesí, ako sú malty, vnútorné a vonkajšie omietky, betóny, vápno a ďalšie.

Cemix

Cemix ako významný výrobca suchých omietkových a maltových zmesí pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už 10 rokov. Rozsiahla sortimentová ponuka zahŕňa malty, omietky, škárovacie hmoty, cementové potery, penetrácie a iné.

Den Braven

Stavebná chémia od Den Braven, to sú produkty na penetrovanie a prípravu stavebných podkladov, vodoodpudivé impregnačné nátery, prísady do betónu a mált, ako sú plastifikátory, urýchľovače, nemrznúce prísady a iné. O kvalite produktov vypovedá viac ako 40 ročná pôsobnosť spoločnosti Den Braven na stavebnom trhu a jedno z popredných miest vo svetovej produkcii tmelov, silikónov, polyuretánových pien a technických aerosólov.

Stachema

Spoločnosť STACHEMA BRATISLAVA bola založená v roku 1991. Rozvoj spoločnosti je postavený na vlastnom vývojovom programe a schopnosti prispôsobovať tomu výrobnú činnosť. Neoddeliteľnou súčasťou stratégie firmy je vysoko kvalifikované technologické poradenstvo. Firma je jediným tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie.

Sika

SIKA je globálna spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 90 krajinách sveta. Spoločnosť pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom sa zameriava na stavebnú chémiu a priemyselné tmely. Vďaka silnej inovatívnej tradícii neustále dbá o získavanie nových poznatkov a rozširovani oblastí pôsobenia.