ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Medzi náterovými hmotami Stavebného centra Woodcote nájdete lazúry - transparentné nátery, ktoré chránia materiál pred vplyvom okolia a zachovávajú jeho prírodnú štruktúru, laky na dekoráciu a ochranu povrchov a mnoho druhov iných krycích náterov od spoľahlivých dodávateľov so silným menom na trhu.

U nás nájdete produkty:

HG Helios

Výrobky Helios sú na slovenskom trhu dostupné už od roku 1993. V Skupine Helios už viac ako 80 rokov vyvíjajú nátery a farby, ktoré úspešne spomaľujú procesy starnutia materiálov ako sú drevo, kov, betón, omietky, fasády, ktorým zároveň dodávajú novú estetickú hodnotu.

Stachema

Spoločnosť STACHEMA BRATISLAVA bola založená v roku 1991. Rozvoj spoločnosti je postavený na vlastnom vývojovom programe a schopnosti prispôsobovať tomu výrobnú činnosť. Neoddeliteľnou súčasťou stratégie firmy je vysoko kvalifikované technologické poradenstvo. Firma je jediným tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie.

Chemolak

Cieľom CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu, starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov a rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe. Súčasný výrobný program tvorí výroba náterových látok, živíc, lepidiel, riedidiel a pomocných prípravkov.