ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Komínové systémy

Komínové systémy

Komínové systémy

Výber toho správneho komínového systému netreba podceňovať. Kvalitný komín redukuje náklady, stará sa o bezpečné odvádzanie spalín a zvyšuje kvalitu vášho pohodlia. Rozmýšľate nad rekonštrukciou starého komína alebo hľadáte riešenie pre váš nový dom? Vyberte si z ponuky produktov, ktoré skutočne zvýšia štandard vašej domácnosti.  

Keramické komíny

Keramické komíny

Keramické komíny pozostávajú z komínovej vložky – šamotovej rúry, izolačného materiálu a presnej betónovej tvárnice. Izolačný materiál predstavujú lamelové platne, ktoré vypĺňajú priestor medzi vložkou a tvárnicou. Pri výbere správneho komínového systému je dôležité vyhnúť sa predajcom, ktorí ponúkajú zostavy pozostávajúce z komponentov od viacerých výrobcov. V ponuke Woodcote nájdete iba produkty od overených výrobcov, ktoré garantujú spokojnosť našich zákazníkov.

Nerezové komíny

Nerezové komíny

Nerezové komíny sa skladajú z rúry určenej na odvod spalín, izolácie a vonkajšej plášťovej rúry. Vyznačujú sa relatívne ľahkou konštrukciou, rýchlou a suchou výstavbou a vďaka rýchlemu vyhriatiu sú menej náchylné na usadzovanie splodín. Nerezové komíny sú jediným optimálnym riešením v prípade, že chcete umiestniť spotrebič na vykurovanie v priestoroch, kde nie je komín a použiť ho môžete pri spaľovaní všetkých druhov palív.

U nás nájdete produkty:

Schiedel

Spoločnosť Schiedel má viac ako 60 ročné skúsenosti s komínovými systémami a pôsobí vo viac ako dvoch desiatkach krajín. Má výsadné postavenie v produkcii keramických komínových systémov na Slovensku. Stavte na kvalitu. Vyberte si komín od spoločnosti Schiedel.

Produkty sú dostupné na týchto pobočkách: