ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Spojovací materiál a kotviaca technika / Klince, skrutky, matice, závitové tyče

Klince, skrutky, matice, závitové tyče

Klince, vruty, skrutky, matice, podkložky

Klince, vruty, skrutky, matice, podložky

Nevyhnutná výbava pre všetky typy spojovacích prác. Široká ponuka produktov, v ktorej nájdete krútené a stavebné klince, skrutky so 6-hrannou hlavou alebo vnútorným šesťhranom, rôzne typy vrutov, matice, hrubé či pružné podložky, poistné krúžky a iné. 

Závitové tyče

Závitové tyče

Tento druh spojovacej súčiastky sa používa tam, kde nepostačujú bežne vyrábané dĺžky skrutiek alebo tam, kde je požiadavka na osadenie matíc z obidvoch strán. V ponuke Stavebného centra Woodcote nemôžu chýbať závitové tyče rôznych materiálov, pevností a dĺžok. Tyče s metrickým závitom, ako aj závitové tyče s trapézovým závitom.

U nás nájdete produkty:

Fischer

Fischer SK bola založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť firmy Fischerwerke Arthur Fischer. Jej produktové portfólio je orientované na kotviacu a upevňovaciu techniku a ďalšie produkty z oblasti stavebníctva.

Koelner

Spoločnosť KOELNER so sídlom v Poľsku je výrobcom spojovacieho materiálu, upevňovacej a kotviacej techniky. Najväčší podiel výroby predstavuje kotvenie tepelných izolácií fasád, upevňovanie izolácií striech a ľahkých priemyselných konštrukcií a všeobecné upevňovacie systémy.