O Woodcote

Spoločnosť BEKWOODCOTE s.r.o. cez tretiu dekádu svojej existencie nestratila nič zo svojho startupového ducha a atmosféry rodinnej firmy. Vo svojej DNA má vlastnosti športového tímu, ktorý ťahá za jeden povraz.

  • Hľadáte prácu, do ktorej by ste sa tešili?
  • Radi by ste zúročili prax v stavebnom odbore?
  • Máte skúsenosti z iného odboru, ktoré u nás môžete uplatniť?
  • Chcete sa aktívne podieľať na budovaní slobodnej a spoločensky zodpovednej firmy?

Ak ste si odpovedali kladne aspoň na tri otázky, potom by sa vám u nás mohlo páčiť.

Popis pozice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
práca v sklade so stavebným materiálom, práca s VZV (znalosť manipulácie s VZV je výhodou, nie podmienkou)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 € + odmeny podľa interných smerníc

Zamestnanecké výhody, benefity
pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
skúsenosti v sklade výhodou, nie podmienkou

Pobočky, pre ktoré táto pozícia platí
Formulár
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp tiff txt rtf odf pdf doc docx ppt pptx.
Údaje zadané do formulára budú spracované a uchované v súlade s našimi pravidlami pre spracovanie osobných údajov len a iba za účelom vybavenia Vašej záležitosti.
Podmienky so spracovaním osobných údajov