O Woodcote

Na Slovensku a v Českej republike pôsobíme už od roku 1992. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, spoľahlivom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity a sortiment neustále rozširujeme.

Veríme, že z tímovej spolupráce ťažia všetci a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na špecialistov v danom odbore. Vyberáme a za férové ceny predávame prvotriedne stavebné materiály s dlhou životnosťou, ktoré uľahčujú prácu a šetria náklady a prírodu.

Držíme krok s digitálnou dobou a stále sa posúvame dopredu v snahe vždy vyhovieť meniacim sa potrebám našich klientov a trhu. Prevádzkujeme klasické predajne a vlastné e-shopy a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. V prvom rade nám záleží na zdraví a bezpečnosti našich tímových kolegov a zákazníkov. Sme jedinou domácou spoločnosťou v našom odvetví stavebníctva, ktorá prechádza auditom Veľkej štvorky. Transparentnosť a firemná kultúra na úrovni sú pre nás rovnako dôležité ako profesionalita služieb.

Popis pozície

Do nášho tímu projektovej divízie v zabehnutej pobočke v Žiline hľadáme šikovného kolegu, ktorého baví cenotvorba.

Vašou náplňou práce bude:
• kontrola a odsúhlasovanie cien a marže pre zákazníkov a projekty,
• tvorba a evidencia cenových ponúk pre distribúciu a projekty,
• dojednávanie cenových podmienok na vybrané produkty s dodávateľmi v spolupráci s nákupným oddelením,
• spracovanie návrhu cien,
• rozbor trhových podmienok pre tvorbu cien,
• zber dát a analýza faktorov pre tvorbu cien,
• vyhodnotenie reakcie trhu na zmeny cien,
• poradenská činnosť,
• zabezpečenie od CP až po FA (vrátané opráv a dobropisov),
• komunikácia ohľadom kreditu a povolenia objednávok materiálu na stavby,
• kompletný servis pre zákazníka.

Požiadavky na obsadzovanú pozíciu:
- technická zdatnosť, orientácia v projektovej dokumentácii,
- prax v oblasti obchodu v stavebnom priemysle výhodou,
- skúsenosti v oblasti prípravy stavieb sú vítané,
- AutoCAD – základy,
- dobré komunikačné schopnosti,
- analytické myslenie,
- organizačné schopnosti,
- zodpovednosť a zmysel pre detail,
- samostatnosť.

Ponúkame Vám:
- prácu na hlavný pracovný pomer,
- nástup možný ihneď alebo dohodou,
- stabilné zázemie a odborné zaškolenie,
- podporu vo všetkých smeroch,
- možnosť sebarealizácie, kariérneho aj finančného rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- otvorenú a dynamickú firemnú kultúru,
- priateľský kolektív,
- občerstvenie na pracovisku,
- zľavu na nákup tovaru v sieti našich predajní.

Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke www.profesia.sk/praca/woodcote-group/O4128320

Viac info Vám radi poskytneme na osobnom pohovore.

Formulár
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif, jpg, png, bmp, tiff, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Údaje zadané do formulára budú spracované a uchované v súlade s našimi pravidlami pre spracovanie osobných údajov len a iba za účelom vybavenia Vašej záležitosti.
Pobočky, pre ktoré táto pozícia platí