O Woodcote

Spoločnosť BEKWOODCOTE s.r.o. cez tretiu dekádu svojej existencie nestratila nič zo svojho startupového ducha a atmosféry rodinnej firmy. Vo svojej DNA má vlastnosti športového tímu, ktorý ťahá za jeden povraz.

  • Hľadáte prácu, do ktorej by ste sa tešili?
  • Radi by ste zúročili prax v stavebnom odbore?
  • Máte skúsenosti z iného odboru, ktoré u nás môžete uplatniť?
  • Chcete sa aktívne podieľať na budovaní slobodnej a spoločensky zodpovednej firmy?

Ak ste si odpovedali kladne aspoň na tri otázky, potom by sa vám u nás mohlo páčiť.

Popis pozice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Prijímanie a vystavovanie objednávok tovaru
- Vystavovanie dodacích listov, účtovných dokladov a faktúr
- Práca s pokladňou a zodpovednosť za ňu
- Komunikácia a starostlivosť o zákazníkov
- Vypracovávanie cenových kalkulácií na jednotlivé projekty, zákazky
- Zabezpečovanie plynulého interného predaja pobočky, technické poradenstvo zákazníkom
- Starostlivosť o zákazníkov vo svojom regióne
- Aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- Prezentovanie a propagovanie tovaru
- Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
-850 € (+ odmeny podľa interných smerníc)

Zamestnanecké výhody, benefity
- na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
-stredoškolské s maturitou
-nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
-vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore
-stavebné, technické, ekonomické

Ostatné znalosti
-Fakturácia - pokročilý
-Pokladňa - pokročilý
-Skladové hospodárstvo - pokročilý
-Microsoft Word - pokročilý
-Microsoft Excel - pokročilý
-Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz
-B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- vhodné aj pre ženu s praxou v stavebníctve alebo technického zamerania

Pobočky, pre ktoré táto pozícia platí
Formulár
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp tiff txt rtf odf pdf doc docx ppt pptx.
Údaje zadané do formulára budú spracované a uchované v súlade s našimi pravidlami pre spracovanie osobných údajov len a iba za účelom vybavenia Vašej záležitosti.
Podmienky so spracovaním osobných údajov