ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Hydroizolácie / Hydroizolačné nátery

Hydroizolačné nátery

Hydroizolačné nátery zabezpečujú nepriepustnosť vody vnútorných stien a podláh. Vytvárajú pružnú, vysoko priľnavú membránu na betón, prírodný alebo umelý kameň, oceľ a iné materiály. V ponuke Woodcote nájdete dvojzložkové tekuté lepenky, jednozložkové hydroizolácie, tesniace pásy, membrány a iné. 

U nás nájdete produkty:

Icopal

Icopal má viac ako 30 ročnú tradíciu vo výrobe asfaltovaných hydroizolačných a strešných materiálov. Štúrovský výrobný závod je od roku 2000 členom najsilnejšej kapitálovej skupiny ICOPAL v oblasti hydroizolácií v Európe. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment stavebných a strešných materiálov a je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov od základov až po strechu.

Den Braven

Stavebná chémia od Den Braven, to sú produkty na penetrovanie a prípravu stavebných podkladov, vodoodpudivé impregnačné nátery, prísady do betónu a mált, ako sú plastifikátory, urýchľovače, nemrznúce prísady a iné. O kvalite produktov vypovedá viac ako 40 ročná pôsobnosť spoločnosti Den Braven na stavebnom trhu a jedno z popredných miest vo svetovej produkcii tmelov, silikónov, polyuretánových pien a technických aerosólov.

Sika

SIKA je globálna spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 90 krajinách sveta. Spoločnosť pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom sa zameriava na stavebnú chémiu a priemyselné tmely. Vďaka silnej inovatívnej tradícii neustále dbá o získavanie nových poznatkov a rozširovani oblastí pôsobenia.

Mapei

Výrobky MAPEI, lepidlá a chemické produkty pre stavebníctvo, prinášajú do stavebných konštrukcií nielen spoľahlivú technickú funkciu, ale prispievajú aj ku kvalite života každého, kto si značku MAPEI vyberie. Zlepšujú estetický dojem stavby a ochranu životného prostredia. Výrobky MAPEI sú všade: v našich domovoch, v betónových pilieroch alebo sú použité pri rekonštrukcii historických budov, vo výstužiach, ktoré sú často skryté pred našimi zrakmi, ale napriek tomu sú neoddeliteľné od prvkov, ktoré spájajú svojou priľnavou silou.

Murexin

V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu. V roku 1995 sa zlúčil s firmou Furtenbach a o niečo neskôr prevzal tradičného výrobcu farieb v Rakúsku firmu Durlin. Rozšíril tak ponúkaný sortiment o farby a laky. Vďaka tomu Murexin ponúka komplexný sortiment stavebnej chémie.

Stachema

Spoločnosť STACHEMA BRATISLAVA bola založená v roku 1991. Rozvoj spoločnosti je postavený na vlastnom vývojovom programe a schopnosti prispôsobovať tomu výrobnú činnosť. Neoddeliteľnou súčasťou stratégie firmy je vysoko kvalifikované technologické poradenstvo. Firma je jediným tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie.