ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Hydroizolačné fólie

Hydroizolačné fólie sú nepriepustné membrány s vysokou elasticitou, ktoré sa vyznačujú odolnosťou proti ozónu, UV žiareniu, prerastaniu koreňov a kyslým dažďom. Sú dobre tvarovateľné a sú založené na báze plastomérov a elastomérov. Fólie sú tenké, väčšinou nedosahujú hrúbku viac ako 1,5 mm a spájajú sa technológiou horúceho vzduchu alebo obojstrannou lepiacou páskou. Hydroizolačné fólie sú použiteľné pre všetky sklony, sú priedušnejšie ako asfaltové pásy, ale, naopak, náchylnejšie k mechanickému poškodeniu.  

U nás nájdete produkty:

Icopal

Icopal má viac ako 30 ročnú tradíciu vo výrobe asfaltovaných hydroizolačných a strešných materiálov. Štúrovský výrobný závod je od roku 2000 členom najsilnejšej kapitálovej skupiny ICOPAL v oblasti hydroizolácií v Európe. Spoločnosť ponúka kompletný sortiment stavebných a strešných materiálov a je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov od základov až po strechu.

Sika

SIKA je globálna spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 90 krajinách sveta. Spoločnosť pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom sa zameriava na stavebnú chémiu a priemyselné tmely. Vďaka silnej inovatívnej tradícii neustále dbá o získavanie nových poznatkov a rozširovani oblastí pôsobenia.