ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

HT a PPR rozvody

HT rozvody

HT rozvody

predstavujú kompletný potrubný systém pre vnútornú kanalizáciu. HT systémy sú tvorené trubkami a tvarovkami s vlastnosťami, ktoré zabezpečujú vysokú teplotnú a chemickú odolnosť. Odpadový HT systém sa ľahko inštaluje a polypropylén, z ktorého sú vyrobené, predurčuje tieto potrubné systémy na vysokú životnosť.

PPR rozvody

PPR rozvody

predstavujú plastový potrubný systém pre vnútorné rozvody studenej a teplej vody. Polypropylénové rúry a tvarovky pre rozvody vody a kúrenia sa vyznačujú vysokou životnosťou, hygienickou nezávadnosťou, odolnosťou voči chemikáliám a korózii. Sú ľahké a jednoducho inštalovateľné. 

U nás nájdete produkty:

Wavin

Spoločnosť Wavin Slovakia bola založená v roku 1998. V jej ponuke nájdete tlakové a netlakové plastové potrubné systémy v rámci inžinierskych sietí (plyn, voda, kanalizácia), technického zariadenia budov (studená a teplá voda, vykurovanie), ako aj ďalšie špeciálne potrubné systémy.

SHT

SHT Slovensko je na Slovensku jedným z vedúcich veľkoobchodných partnerov slovenských inštalatérov. Sanitárna keramika, inštalačný materiál, vykurovanie, vetranie. Vďaka úzkej spolupráci s materskou spoločnosťou SHT Haustechnik AG so sídlom v Rakúsku vie svojim zákazníkom ponúknuť množstvo výhod. Tie siahajú od komplexného sortimentu so silnou servisnou sieťou až po modernú logistiku a permanentné inovácie.