ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Vnútorné farby na steny, vnútorné farby umývateľné, vnútorné dekoratívne nátery, farby na špeciálne použitie, fasádne farby či farby na betón. V našej ponuke nájdete všetky typy náterových hmôt, ktoré potrebujete.

U nás nájdete produkty:

Extherm

Skutočne efektívne riešenie pre zatepľovacie systémy prináša vonkajší kontaktný zatepľovací systém EXTHERM. Ten pozostáva z fasádnych izolačných dosiek, lepiacej a armovacej vrstvy, kotevných prvkov a tenkovrstvových prefarbených omietok. Vďaka širokému výberu ponúkaných farebných odtieňov a povrchových úprav si vyberú aj tí najnáročnejší. Vďaka výrobkom EXTHERM ušetríte, predĺžite životnosť objektu a dosiahnete lepšiu tepelnú pohodu.

PPG Deco

PPG Deco Slovakia, s.r.o. je samostatnou obchodnou jednotkou spoločnosti PPG Industries so sídlom v Pittsburgu v USA. Hlavná oblasť pôsobenia je zameraná na náterové hmoty. V súčasnosti sa v rámci veľkoobchodu zaoberá distribúciou výrobkov vlastných značiek (PRIMALEX, BALAKRYL, JOHNSTONE´S, BONDEX a PRAKTIK) vyrobených v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Dánsku a v Anglicku. Na Slovensku má vybudovanú najväčšiu maloobchodnú sieť predajní pod názvom DOM FARIEB.

AkzoNobel

AkzoNobel je svetovým lídrom v oblasti dekoratívnych farieb a najväčším výrobcom špeciálnych náterových hmôt. Vyrába obrovské množstvo najrôznejších špeciálnych chemikálií, ktoré našli uplatnenie v stovkách produktov každodenného použitia.

HG Helios

Výrobky Helios sú na slovenskom trhu dostupné už od roku 1993. V Skupine Helios už viac ako 80 rokov vyvíjajú nátery a farby, ktoré úspešne spomaľujú procesy starnutia materiálov ako sú drevo, kov, betón, omietky, fasády, ktorým zároveň dodávajú novú estetickú hodnotu.

Stachema

Spoločnosť STACHEMA BRATISLAVA bola založená v roku 1991. Rozvoj spoločnosti je postavený na vlastnom vývojovom programe a schopnosti prispôsobovať tomu výrobnú činnosť. Neoddeliteľnou súčasťou stratégie firmy je vysoko kvalifikované technologické poradenstvo. Firma je jediným tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie.