ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Betónové prvky / Exteriérové schody a doplnky

Exteriérové schody a doplnky

Chcete svojej záhrade pridať vyššiu estetickú hodnotu? Vyberte si schodiskové stupne, blokové schody, betónové šľapáky či kvetináče, ktoré predstavujú kombináciu atraktívneho vzhľadu a kvalitného prevedenia. V našej ponuke nájdete hladký, brokovaný, či historický vzhľad blokových schodov od významných výrobcov exteriérových betónových dlažieb. 

U nás nájdete produkty:

Premac

Spoločnosť Premac na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už od roku 1991 a je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. Vďaka kvalite a rozsahu sortimentu patrí medzi lídrov – výrobcov exteriérových betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov.

Semmelrock

Spoločnosť Semmelrock Stein + Design presadzuje už viac ako 50 rokov nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Darí sa jej to vďaka náročnému dizajnu, technickému know-how a najmodernejším výrobným technikám. V regióne strednej a východnej Európy sa tak etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch.

Beton Brož

Firma Beton Brož má viac ako 20 ročnú tradíciu úspešného pôsobenia nie len na českom trhu. Ponúka viac ako 3000 betónových výrobkov v mnohých ucelených radách. Dlažby, obrubníky, obklady, schody, plotové prvky či prvky záhradnej architektúry.

ABW

Spoločnosť AUSTRIA BETON WERK sa zaoberá výrobou zámkovej a systémovej dlažby, cestných a záhradných obrubníkov, plotových systémov, svahových oporných systémov a murovacích systémov. Spoločnosť sa vo svojom segmente dynamicky rozvíja, pravidelne rozširuje svoj sortiment a technologické postupy pri výrobe.