ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 
Woodcote Stavebniny / Elektroinštalačný materiál

Elektroinštalačný materiál

Elektroinštalačné materiály

Zavádzate domovú, bytovú alebo vonkajšiu elektroinštaláciu? Nezaobídete sa bez elektroinštalačného materiálu. Vyberte si elektrotechnické súčiastky, prístroje či spotrebiče z bohatej ponuky stavebnín Woodcote. 

Zásuvky

Zásuvky

Rozbočovacie zásuvky, záhradné zásuvky, rôzne typy zásuvkových líšt, zásuvky na omietku, pod omietku, do vlhkých priestorov či uzamykateľné zásuvky. V ponuke Woodcote nájdete všetko.

Krabice, kryty

Krabice, kryty

V sortimente elektroinštalačných materiálov nesmú chýbať inštalačné krabice, ako sú krabice pod omietku, na omietku, krabice do sadrokartónu, do podhľadov, krabicové rozvodky, rôzne typy krytov a viečok.

Káble

Káble

Stavebné centrum Woodcote vám zabezpečuje najširší sortiment káblového materiálu. V našej ponuke tak nájdete všetky typy pevných aj ohybných káblov pre elektroinštalačné práce.

Žiarovky

Žiarovky

Stavebniny Woodcote, to je kompletný sortiment pre váš dom. V našej ponuke nájdete stavebné materiály pre hrubú stavbu, ako aj elektroinštalačné príslušenstvo. Na našej stránke si tak môžete vybrať sadrokartónové systémy, ako aj žiarovky, žiarivky, LED diódy a svietidlá.

 

U nás nájdete produkty:

Murat

Spoločnosť MURAT pôsobí v oblasti veľkoobchodu najmä káblov, vodičov, káblového materiálu a príslušenstva. V roku 1998 bol ponúkaný sortiment rozšírený o stredisko kompletného elektroinštalačného materiálu, svietidiel a elektroprístrojov. MURAT je vo svojom odvetví regionálnou špičkou s orientáciou na celý slovenský trh.

Woodensky

Firma Woodensky sa zaoberá distribúciou satelitnej techniky, bielej a čiernej techniky, zabezpečovacích systémov a príslušenstvom k elektronike. Spoločnosť Woodensky je popredným dodávateľom elektroniky na Slovensku.

Produkty sú dostupné na týchto pobočkách: