ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Elektrické náradie

Potrebujete elektrické náradie pre drobné úpravy v domácnosti alebo väčšie stavebné zásahy? Vsaďte na kvalitu. Akumulátorové náradie, vŕtačky, skrutkovače, uťahovače, kladivá, diamantová technika, brúsky, frézy, píly, miešačky a ďalšie náradie od profesionálov z oblasti  stavebného príslušenstva. Toto všetko nájdete v ponuke Woodcote. 

U nás nájdete produkty:

Dewalt

Firma DEWALT má dlhodobé skúsenosti a poznatky v oblasti výkonného elektrického náradia a príslušenstva. Prijatie produktov DEWALT profesionálnymi remeselníkmi na celom svete postavilo firmu na prvú pozíciu v severnej Amerike a v priebehu posledných piatich rokov DEWALT vystupuje ako spoločnosť s najrýchlejším rozvojom v oblasti profesionálneho elektrického náradia.

Bosch

V roku 1993 založil Bosch svoju vlastnú spoločnosť Robert Bosch so sídlom v Bratislave. Tá obchoduje predovšetkým s automobilovými výrobkami značky Bosch, elektrickým náradím a záhradnou technikou. Divízia elektrického náradia skupiny Bosch je lídrom na svetovom trhu elektrického náradia a príslušenstva pre elektrické náradie. Hlavným dôvodom úspechu spoločnosti sú intenzita a tempo inovácií.

BB Tools

Spoločnosť BB Tools pôsobí na trhu výroby stavebného náradia od roku 1993. Dnes patrí medzi najväčších výrobcov a predajcov stavebného náradia na Slovensku. V ponuke BB Tools nájdete najširší a najucelenejší sortiment hladítok, lyžíc, naberačiek a miešadiel pre stavebné zmesi, profesionálne elektrické píly, rezačky, lámačky či ochranné pracovné pomôcky.

Wagner

Firma WAGNER je lídrom v striekacej technike. Nešetrí na rozvoji nových technológií a inovácií, ktoré rozvíja aj v úzkej spolupráci s najväčšími výrobcami farieb. Stará sa o to, aby zákazníci dostali k dispozícii to najlepšie a najnovšie, čo im svet striekacej techniky môže ponúknuť.