ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Drevovláknité dosky

Drevovláknité dosky sú výborným riešením pre zabezpečenie tepelnej stability a zvukovej ochrany novostavieb, drevostavieb alebo akýchkoľvek rekonštruovaných konštrukcií. Zaručujú minimalizáciu nákladov na energie a sú plnohodnotnou náhradou bežne používaných izolačných materiálov ako minerálna vlna alebo polystyrén a sú 100% ekologické. Vyrábajú sa z obnoviteľných zdrojov – krátkych jemných vlákien mäkkého dreva, vodoodpudivých látok a smoly. Prepúšťajú vodnú paru a ich tepelné izolačné vlastnosti zabezpečujú nezávislosť vnútornej teploty interiéru na vonkajších zmenách.    

U nás nájdete produkty:

Knauf Insulation

Spoločnosť KNAUF Insulation zastupuje vo svete izolačných materiálov jedno z popredných miest a najrešpektovanejších mien. Spoločnosť je najrýchlejšie rastúcim dodávateľom izolácií vo svete so širokou škálou výrokov spĺňajúcich požiadavky na energetickú účinnosť a zvukovú odolnosť. V ponuke nájdete sklenú a kamennú vlnu, fúkanú izoláciu, heraklith či technické izolácie.

Fermacell

Dosky, špeciálne dosky, podlahové a akustické prvky a príslušenstvo ako tmely, lepidlá, podsypy a pásky. To sú produkty firmy Fermacell pre vaše kvalitné podlahové systémy, drevostavby, bezpečnú výstavbu vlhkých priestorov, zrýchlenú výstavbu systémov pre exteriér, suchú výstavbu a rozsiahle možnosti použitia v protipožiarnej ochrane.