ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Debniace tvárnice

Betónové debniace tvárnice sa používajú na nevystužené a vystužené nosné a nenosné obvodové steny podzemných častí stavebných objektov. Možno ich využiť pre vybudovanie základu pod plotové konštrukcie. Debniace tvárnice sú duté prefabrikáty, ktoré majú funkciu strateného debnenia pre výplňový betón a používajú sa pre vytvorenie monolitických betónových, príp. železobetónových nosných aj nenosných objektov. Základy rodinných domov, garáží, oporné steny, betónové ploty, žumpy. Vyberte si tvárnice od výrobcov, ktorých mená predstavujú kvalitu spracovania a garanciu vašej spokojnosti. 

U nás nájdete produkty:

Premac

Spoločnosť Premac na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už od roku 1991 a je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. Vďaka kvalite a rozsahu sortimentu patrí medzi lídrov – výrobcov exteriérových betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov.

Chyzbet

Chyžbet je popredným slovenským výrobcom betónovej zámkovej dlažby. Spoločnosť ponúka široký sortiment vymývanej a klasickej dlažby a bohatú ponuku doplnkov pre cesty, záhrady, svahy, ploty, námestia, chaty a mnohé ďalšie. Používa kvalitný slovenský cement od renomovaného výrobcu Cementárne Lednické Rovne. Na Slovensku má viac ako 100 distribútorov, preto za materiálom na vašu stavbu nemusíte cestovať.

Techstav

Betonárska výroba spoločnosti bola zahájená v roku 1993. Dlhodobou praxou a spoluprácou so skúšobným laboratóriom firmy Betón Racio spol. s r.o. Trnava získala spoločnosť Techstav certifikáty pre kompletný sortiment výroby. Paleta ponúkaných produktov zahŕňa debniace stĺpové, ekonomické a vlnkové dielce, U-profily, striešky a priečkové a nosné tvárnice.