ponuka tovarov

Stavebné centrá

 
Partneri

 
KVIP.sk
 
KVIP kúpeľne
 
Dvere a Podlahy Woodcote.sk
 
 
 

Chemické kotvy zabezpečujú kvalitné kotvenie v rôznom prostredí, vysokú pevnosť a odolnosť. V súčasnosti je tento typ kotvenia považovaný za najprogresívnejší spôsob upevňovania rôznych prvkov. Predstavuje rýchlu a spoľahlivú náhradu klincov, skrutiek, hmoždiniek či dokonca oceľových kotiev. Ide o zmes dvojzložkových lepidiel na báze živíc a vytvrdzovača pre kotvenie do podkladu, ako je murivo a betón.  

U nás nájdete produkty:

Fischer

Fischer SK bola založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť firmy Fischerwerke Arthur Fischer. Jej produktové portfólio je orientované na kotviacu a upevňovaciu techniku a ďalšie produkty z oblasti stavebníctva.

Den Braven

Stavebná chémia od Den Braven, to sú produkty na penetrovanie a prípravu stavebných podkladov, vodoodpudivé impregnačné nátery, prísady do betónu a mált, ako sú plastifikátory, urýchľovače, nemrznúce prísady a iné. O kvalite produktov vypovedá viac ako 40 ročná pôsobnosť spoločnosti Den Braven na stavebnom trhu a jedno z popredných miest vo svetovej produkcii tmelov, silikónov, polyuretánových pien a technických aerosólov.